Rüyada saksıya bitki dikmek

Rüyada saksıya bitki dikmek kısa süre içinde karşılaşacağı sorunları kolay bir şekilde aşacağına, rahat bir döneme gireceğine, kısa süreli bir mutsuzluk ve acı yaşanacağına, kötü niyetli bir arkadaşın yol açtığı sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, ortağından ayrılacağına veya çalıştığı iş yerinde hakkında çıkan dedikodular yüzünden yüzünün yere düşeceğine, hastalar için şifaya yorumlanan rüya, aksiliklerin, nazarların ve uğursuzlukların kişiyi terk edeceğine, ferahlığa çıkılacağına, yüzün güleceğine, iş konusunda çok büyük hatalar yapılacağına, sağlık sorunlarının ortaya çıkacağına, uzun zamandan beri tanış olunan birinden darbe yeneceğine, ferahlığa çıkacağına ve çözümsüz kalmış problemlerin çözümleneceğine rivayet eder.

Rüyada saksıya bitki dikmek gördüyseniz:

  • Seyahatler esnasında veya otorite konumundaki kişilerle ilişkilerinizde dikkatli olmanızda fayda var.

Rüyada saksıya bitki dikmek maddi anlamda kendisini toparlayacağına, maddi açıdan büyük zarara uğranılacağına delalettir.

Rüyada saksıya menekşe dikmek iş hayatında bir türlü istenen atılımın yapılamayacağına ve bu yüzden neredeyse ortaklığın bozulma aşamasına geleceğine, sıkıntılarının çözümü için önayak olacağına tabir olunur.

Rüyada saksıya tohum ekmek kendisine fazlaca kar getireceğine, sorunlara çözüm yaratacak biriyle iş ortaklığı kurulacağına, kazancın artacağına, şöhretli biri olunacağına ve işlerin uzun süre boyunca böyle devam edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada saksıya çiçek ekmek görmek bir an önce atılım yapması halinde çok yükseleceğine ve iyi noktalara ulaşacağına, geçmişi unutup geleceğine işarettir.

Rüyada bitki yetiştirmek çok büyük üzüntüler ve endişeler yaşanacağına, eline geçen fırsatlarla çok iyi işler çıkartacağına ve çok daha iyi zamanlar geçireceğine inanılır.

Rüyada saksıda bitki görmek tüm hayallerinin çok kısa süre içinde ve zahmetsizde gerçekleşeceğine, rahatsızlık veren kişilerin uzaklaştırılacağına alamet etmektedir.

Rüyada filizlenmiş bitki görmek sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda son bulacağına ve hayırlı kişiler ile hayırlı işlere gireceğine, somut delil olmadığı için ortaklığa devam edeceğine alamet eder.

Rüyada filizlenen bitki görmek sıkıntılarından ve sorunlarından arınacağına, üzüntülerinden ve endişelerinden kurtulacağına ve hastalığından tamamen kurtulup rahata ereceğine, beklentilerinin gerçekleşeceğine bu sayede tatmin olacağı ölçüde saadeti, kazancı, neşeyi ve sağlığı bulacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments