Rüyada sağlam birini engelli görmek

Rüyada sağlam birini engelli görmek rüyayı gören kişinin o kimseye karşı içine kurt düşeceğine, uğradığı zararı çok hayırlı bir şekilde telafi edeceğine, kendisine zarar vermek isteyenlerin kendi dertlerine düşeceklerine ve yakın zamanda hayatında çok daha hayırlı bazı olayların yaşanacağına, umutlarının söneceğine ve mutsuz olacağına, uzun sürecek bir kırgınlık yaşanacağına, alın terinin karşılığında zengin, lüks ve rahat şekilde yaşayacağına, yaptığı işlerle insanların gönlünde taht kuracağına ve hayırlı bir kısmet bulup hayal ettiği gibi bir düğünle evleneceğine, çok büyük atılımlar için yapılacak çalışmalarda önce kendisinden başlayacağına, akıp giden zamana rağmen halen istenen noktaya gelinemeyeceğine delalettir.

Rüyada sağlam birini engelli gördüyseniz:

  • Farklı taraftan gelen öngörülmemiş bir öneri veya ima belli bir anlaşmanın, düzenlemenin veya üzerinde durulan bir konunun ihtiyacı olan şey olabilir.

Rüyada sağlam birini engelli görmek hayatın düzene gireceğine ve disipline oturacağına, yaşamına farklı bir yön vereceğine delalet eder.

Rüyada sağlam birini topal görmek kariyerini her şeyden ön planda tutacağına, kendisini çekemeyen insanları hayatından çıkaracağına işaret etmektedir.

Rüyada yürüme engelli birini görmek verilen emeklerin boşa gideceğine, iş hayatında ve aile hayatında bereketin düşeceğine, ister istemez zor bir duruma düşüleceğine, fayda getirmeyecek kimselerle muhatap olunacağına, zorluklar ve sıkıntılar yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada görme engelli birini görmek beklenen mirasın alınacağına, büyük zorluklar çekerek ödenen borçların yakın bir zaman içinde biteceğine ve hayırlı bazı kişiler ile tanışıp iş hayatında hiç umulmadık ve hayal edilmedik mevkiler ve başarılar ile karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada sağlam birini ölmüş görmek sıkıntı çektiği konularda çok iyi bir sonuca ulaşacağına, sevilen bir kişinin kalbinin kazanılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sağlam birini özürlü görmek rahat bir hayat yaşanacağına, yarıda kalmış ya da askıya alınmış olan çalışmaların kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine ve aile bireyleri ile birlik beraberlik ve mutluluk içinde yaşanacağına inanılır.

Rüyada hasta birini sağlam görmek kısmetsizlik yaşadığı bir işe tekrar girerek bu sefer başarı kazanacağına, kendisini ilim ve irfan yoluna adayacağına delalet etmektedir.

Rüyada sağlam birini tekerlekli sandalyede görmek rüyayı gören kişinin uzun zamandır ağlayan gözlerinin artık güleceğine ve çekilen hastalıklardan allah’ın izniyle kurtulacağına, her zorluğu kolaylıkla yenebileceğine, sorunlar karşısında sağduyulu davranarak karlı çıkacağına delalet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Fatih Öztürk

Ruyada bir odanın içinde yerde yuvarlan bi delikten aşagiya merdivenle inip sağlam olan dayimi ve ortanca oglunu tekerlekli sandalyede elleri kollari 4 parmagi olmadigini bedensel engelli bir şekilde gördüm.