Rüyada sağ göğsünü görmek

Rüyada sağ göğsünü görmek büyük mutluluk duyulacağına, sahip olduklarının elinden kayıp gideceğine, karanlık ve kötü günlerin yakında olduğuna, girilen işlerde bir türlü düzen sağlanamayacağına, çok huzurlu bir aile ortamında yaşayacağına, sıkıntılarını ve dertlerini unutacağına, elde bulunan imkânların çok rahat bir şekilde kullanılacağına ve rahat edileceğine, kendine dikkat edeceği ve bu nedenle hayatın kendisini yıpratamayacağına, elinde bulunan imkânları karşısına çıkan bazı sorunlardan ötürü kaybedeceğine işarettir.

Rüyada sağ göğsünü gördüyseniz:

  • Sağılığınızı veya ticari konuları ilgilendiren başlıklar aniden kendi kendine düzelebilir.

Rüyada sağ göğsünü görmek çok büyük adımlar atılacağına, böylece kıt kanaat yaşamak zorunda olmaktan da kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada göğsünü aldırmak atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar kazanacağına, rahatsızlık duyulan konuların tatlıya bağlanacağına, huzursuzluk yaratan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, mutlu günlerin yaşanacağına, kısa sürede büyük bir aşama kaydedileceğine yorulmaktadır.

Rüyada göğsünü tutmak huzurlu günler geçirileceğine, yolunun açık olacağına inanılır.

Rüyada göğsünü görmek güzel bir hayat süreceğine, olmadık bir sebepten ötürü babayla ters düşüleceğine tabir olunur.

Rüyada göğsünü sağmak kendisine uğur, şans ve güzellik getirecek insanlarla dolacağına, parasal açıdan çok büyük problemler ve sorunlar yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada annenin göğsünü görmek neredeyse herkes tarafından yalnız bırakılacağına, allah’ın sevgili kulları arasına gireceğine yorulur.

Rüyada kadının göğsünü görmek uzun zamandır içinde bulunduğu parasal problemlerden yavaş yavaş kurtulacağına, kazanç getirecek büyük işlere girecek olan rüya sahibinin, sevdiği kişileri de yanına alacağına işaret eder.

Rüyada göğsünü kestiğini görmek yapılacak olan bir ortaklığın büyük bir ün getireceğine, yeni yollara girileceğine ve mutlu olunacağına, dert ettiği şeyleri teker teker çözüme ulaştıracağına alamet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments