Rüyada safir taşı görmek

Rüyada safir taşı görmek hayattan beklediklerini de er ya da geç elde edeceğine, rahat ve sağlıklı bir hayat yaşayacağına, yapılan çalışmalar ve gerçekleştirilen projeler ile büyük adımlar atılacağına, işlerinin kısa bir zaman sonra bozulacağına borçlarının giderek artacağına ve rüyayı gören kişinin, bu sorunlardan kurtulmak için çok büyük çaba göstereceğine, kurulan hayallerin gerçeğe çevrileceğine, yapılan çalışmaların tanıtılması, yeni plan ve projelerin çizilmesi gibi işleri gerçekleştirdikten sonra yapılan işlerin ve verilen emeğin kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine ve bu rüya sahibinin borçlarından kurtulup çok büyük bir rahata kavuşacağına, bunları aşmak için büyük çaba sarf edeceğine, yeni bir ev alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada safir taşı gördüyseniz:

  • Belli konuları telafi etmek için gönüllü olsanız da, sizden fayda sağlamaya çalışan veya bazı tavırlarınızı garanti olarak gören kişilere izin vermemelisiniz.

Rüyada safir taşı görmek çok yorulacağına, kimsenin cesaret edemediği yollara girip muvaffak olacağına yorulur.

Rüyada sarı safir görmek keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine, musibetlerle karşılaşmayacağına rivayet eder.

Rüyada safir taşlı yüzük görmek işlerini yoluna sokmak için ortaya koyacakları çalışmadan çok büyük kazanç elde edeceğine, gerçekleştirilecek projeler sayesinde yeni ve daha rahat bir hayata kavuşacağına, onlar rahat etsin diye konforunu feda edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada safir görmek herhangi bir sıkıntı ya da sorun yaşamayacağına, sevdiği kişilerin sorunlarının zaman içinde sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada safir kolye görmek çalışmalarının bilim çevresi tarafından kabul göreceğine, ekonomik durumun her geçen gün çok daha güçlü hale geleceğine, lüks tüketimin daha rahat yapılacağına yorulur.

Rüyada taşı kırmak işlerine yeteri kadar konsantre olamaması neticesinde kovulma tehlikesi ile karşı karşıya kalacağına, aile bireylerinin arasına nifak sokacak bir kişinin haneye gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada mezar taşı yıkamak çocuklarından ve tüm sevdiklerinden uzak kalacağına ve özlem çekeceğine, başka bir şehir ya da ülkeye taşınacağına yorulmaktadır.

Rüyada yüzük taşı düşmek günlerinin rahatlık, konfor, keyif ve ağız tadı içinde geçeceğine, ruh sağlığının bozulacağına rivayet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Altay

Ruyamda sabaha yakın patosla sap surerdik sonra dedim buralarda siyah taslar vardi ben bir bakiyim dedim potosu kardeşime bırakıp taş aramaya gittim birkaç irice akik taş parçaları buldum. Sonra dereye doğru gittim orada 3 veya 5 er kiloluk 5 veya 6 tane safir taş blokları buldum benim taş aradığımı gören bir kişi geldi bulduğum taşların birisini ona 10 milyon liraya sattım. Diğerlerinide kendim aldım sonra ellerim çamur olmuştu taş aldığım yerde temiz su birikmiş ellerimi yıkadım sonra uyandim