Rüyada sadece mezar görmek

Rüyada sadece mezar görmek maddi olarak uğranacak zararın yanısıra bir de manevi olarak zarar görüleceğine, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, iş hayatında yaşadığı kayıpları telafi edeceğine, çok güzel bir birlikteliğin ardından verilen kararla dünyaevine gireceğine ve huzurlu ve sevgi dolu bir hayat yaşayacağına, takdire layık işler yapacağına bu sayede saygınlık göreceğine, eline geçen parayı işlerini büyütmek için harcayacağına, huzura, keyfe, sağlığa ve ağız tadına kavuşacağına, işlerin günden güne açılacağına alamet eder.

Rüyada sadece mezar gördüyseniz:

  • Bazı konuları tek tek ele almalısınız.

Rüyada sadece mezar görmek borçlarının biteceğine, hastalıklarının azalacağına, yardımcı olmayacağına işarettir.

Rüyada sadece altın görmek geçmişte yaşadığı acıları, kayıpları, hayal kırıklıklarını ve gönül yaralarının yavaş yavaş unutacağına, geçimin kolaylaşacağına yorulur.

Rüyada sadece bacak görmek maddi açıdan sıkışık bir dönem geçirileceğine, hayırsız bir kişi ile bir birliktelik yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada sadece karpuz görmek gerektiğinde doktor müdahalesi olacağına ve sağlığın tekrar eski haline döneceğine, takdir edileceği işler yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sadece inek görmek onunla mücadele etmekten çekinmeyeceğine fakat rakibinin kendisinden güçlü olması nedeni ile zorlanacağına, telafisi olmayacak bir hata yapılabileceğine işaret eder.

Rüyada sadece yılan görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulmak için yeni yollara başvuru yapacağına, bir kazadan, hastalıktan veya sıkıntıdan bu sevapları sayesinde kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada birinin sadece sesini duymak birçok kişinin takdir ettiği bir kişi olunacağına ve rahata erileceğine, manevi olarak çok rahat edileceğine rivayet eder.

Rüyada sadece yumurta görmek sıkıntı getiren bir durumu düzelteceğine, sıkıntı yükleneceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments