Rüyada saçlarının uçlarını kesmek

Rüyada saçlarının uçlarını kesmek elde bulunan mal ve mülkün bir kısmının elden çıkarılacağına, ortaklık yaptığı birisinden ihanet göreceğine, mal ve mülk konusunda çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına, daha zengin ve refah bir hayat süreceğine, girilecek olan işlerde çok saygın kişiler ile çalışılacağına, endişelerin ve korkuların geçeceğine, hiçbir riske ve engele takılmadan ve maddi kayba uğramadan, kazanç beklediği işte hayırlısıyla ilerleyeceğine, bulunmak istediği noktaya ulaşacağına delalet eder.

Rüyada saçlarının uçlarını kesmek gördüyseniz:

  • Bir arkadaşınızın yararına, önemli bir işten ya da olası bir karşı cins ilişkisinden vaz geçebilirsiniz.Gerek iş ilişkilerinizde, gerek duygusal ilişkilerde bağımsızlık ihtiyacı duymanız olasıdır.

Rüyada saçlarının uçlarını kesmek birden fazla ortakla iş kurulacağına, üstünlük elde edeceğine, makamının yükseleceğine, adının da yaptığı iş sayesinde daha çok insan tarafından bilinir olacağına delalettir.

Rüyada saç uçlarını kestirmek çok büyük kazançlar ve kısmetler elde edileceğine, güzel ve ahlaklı davranışlarını kenara atacağına rivayet eder.

Rüyada saç uçlarını koparmak yapılan bir gençlik hatası yüzünden karşılaşılan durumdan ötürü yıkılacak kadar dertleneceğine, sahip olacağı dünya mallarını alın teri ile hak edeceğine, allah’ın makbul ve hayırlı kulları arasına girecek güzel ve önemli işler yapacağına alamet etmektedir.

Rüyada saçın uçlarını kesmek daha pozitif bir ruh haline sahip olunacağına, rahat bir hayata başlayacağına işarettir.

Rüyada saç uçlarını kesmek çok üzücü olaylar yaşayacağına, yaptığı çalışmaları kısa bir zaman içinde çok büyük bir zarar yüzünden iptal edeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına işarettir.

Rüyada saçlarının çıktığını görmek tırnağından arttırarak tahmin edilemeyecek işler başaracağına, hak yemeyeceğine, hırsızlık, haksızlık yapmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada saçlarının güzelleştiğini görmek dinlenmek için zaman yaratılmazsa bir süre sonra vücudun iflas edeceğine, hayırlı işler gerçekleştirilerek kazanılan paranın boş işlere harcanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada saçlarının beyazladığını görmek hak yolundan ayrılacağına bu nedenle toplum içindeki güvenirliliğini ve saygınlığını kaybedeceğine, hayallerine kavuşacağına, getirisi çok olan işler yapacağına, rahatlık, lüks ve kolaylık içinde yaşayacağına, yüzünün güleceğine delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments