Rüyada saçlarına kına yakmak

Rüyada saçlarına kına yakmak gerçekleştirmek istediği projeler için daha iyi ve daha başarılı atılımlar yapmak istediği sırada canını çok sıkacak olaylar ile karşılaşacağına ve zor zamanlar geçireceğine, yılmayacağına ve vazgeçmeyeceğine, iş hayatında rakip olduğu kişileri girecekleri rekabette yenilgiye uğratacağına, maddi anlamda güçlü bir kişi haline geleceğine, çok büyük paralar ve mallar kaybedeceğine, iş hayatında çok büyük bir düşüş yaşanacağına, kendisini sosyal hayata fazlasıyla kaptıracağına, ünleneceğine, yükseleceğine ve hedeflerini gerçekleştirme şansına sahip olacağına, uzun bir zaman boyunca uğursuzluklar ve şanssızlıklar ile boğuşacağına, iş hayatında çok zarar edileceğine inanılır.

Rüyada saçlarına kına yakmak gördüyseniz:

  • Birlikte daha fazla zaman geçirmek istediğiniz kişilere vereceğiniz sözler bağlılığınızı göstermeniz için fırsat yaratabilir.

Rüyada saçlarına kına yakmak deneyimsiz olduğu bir takım olaylara karşı da aşinalık edineceğine bu sayede daha güçlü ve daha donanımlı hale geleceğine, sevgisinin artacağına işaret etmektedir.

Rüyada saçlarına kına sürmek çok büyük bir malvarlığına sahip olacağına, kişininsessiz, sakin, durgun, evden işe, işten eve bir hayat yaşayacağına yorulur.

Rüyada saçlarina fön çektirmek özgüvenini yüksek tutarak işteki başarısını herkesin takdir edeceği şekilde ortaya koyacağına, evlerindeki huzurun artacağına rivayet eder.

Rüyada saçlarına şekil vermek çalışmalarının dikkatleri üstüne çekmesi sonucu büyük miktarda paraya sahip olacağına, gelirinin eksileceğine yorulur.

Rüyada saçlarına ak düşmek aile bireylerinin birbirlerine verecekleri destekler sayesinde işlerin eskisinden daha iyi ve daha büyük bir hale dönüşeceğine, hayallerinin suya düşeceğine yorulur.

Rüyada saçlarına krem sürmek bazı maddi problemler yaşayacağınıza, başına türlü melanetlerin ve musibetlerin geleceğine, işlerinin bozulacağına işaret etmektedir.

Rüyada saçlarına toka takmak yapılan hatalar yüzünden çok büyük üzüntü duyulacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde herhangi üzüntü çekmeden kurulacağına alamet etmektedir.

Rüyada saçlarına jöle görmek yardım istenen kişilerin yardım eli uzatmayacağına, gidilen yolda büyük başarılara imza atılacağına işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments