Rüyada saçını topladığını görmek

Rüyada saçını topladığını görmek dileklerine ve hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine, çok büyük bir üzüntü yaşayacağına ve eğer hanesinde bir hasta varsa yakın bir zamanda vefat edeceğine, mesleğinde başarılarının hiç bitmeyeceğine, çok büyük bir zenginliğe kavuşup mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, yaşayacağı güzel günlerin de çoğalacağına, çok rahat edilecek bir işe girileceğine, ona ön ayak olacak kişilerin karşısına çıkacağına, elde edeceği hayırlı fırsatlar sayesinde rahata kavuşacağına inanılır.

Rüyada saçını topladığını gördüyseniz:

  • Sizin cinsiyetiniz ne olursa olsun kadınları yanlış anlayabilir ya da yanlış anlaşılabilirsiniz.

Rüyada saçını topladığını görmek çok büyük zararlara uğrayacağına, bu zararlardan ötürü kendisini çok büyük bir boşlukta göreceğine, sorunların birdenbire daha da artacağına inanılır.

Rüyada birinin saçını topladığını görmek kafasının ve hayatının dingin olması sayesinde de yediği kuru ekmek bile olsa ona kebap gibi geleceğine, çileli ve zorlu günler yaşayacağına yorulur.

Rüyada ev topladığını görmek yardımcı tuttuğu bir işte çok rahat edeceğine, hep yerinde sayacağına alamet etmektedir.

Rüyada çamaşır topladığını görmek çok mutlu ve huzurlu olacağına, başka yatırımlar gerçekleştirmeyeceğine, var olanlar ile yetinip geçinmeye çalışacağına işaret etmektedir.

Rüyada papatya topladığını görmek dertlerine derman arayacağına, hem dua alacağına delalet eder.

Rüyada fıstık topladığını görmek deniz kirli ise bu durumda da kayıplar yaşanacağına, kazancının da artacağına alamet etmektedir.

Rüyada incir topladığını görmek araba ya da tarla gibi bir yatırım yapacağına, çok yüksek olmasa da kişiyi rahatsız edecek miktarda para kaybının da söz konusu olacağına yorulmaktadır.

Rüyada elinin su topladığını görmek kafasının da rahat edeceğine, sevinçli haberlere rivayet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments