Rüyada saçını sallamak

Rüyada saçını sallamak küs kimselerin barışacağına, olanaklarının ve yaşam standartlarının çok daha iyi hale geleceğine, sağlık sorunlarının biteceğine ve borçlarını yakın zamanda kapatacağına, kazancının azalacağına, içine düşeceği sıkıntı nedeni ile kafasının karışacağına ve rüyayı gören kişinin bir türlü ne yapmaya karar veremeyeceğine, işlerin eski haline döneceğine, yeni bir ilişki yaşanacağına, aile hayatında birlik ve beraberlik içinde olunacağına, sorunların zor bir durum yaşatacağına, elinde avucunda kalan malvarlığını kullanarak çıkış yolları arayacağına, doğru düzgün karar vermekte bir türlü başarılı olamayacağına, kendisini kapana kısılmış gibi hissedeceğine delalettir.

Rüyada saçını sallamak gördüyseniz:

  • Henüz imzalar atılmadan veya bağlayıcı sözler verilmeden bir anlaşmaya, düzenlemeye ya da plana inatla bağlı kalmak doğru olmayabilir.

Rüyada saçını taramak çok büyük atılımlar yapacağına, yaptığı her işle daha fazla tanınacağına ve çok daha iyi bir konuma geleceğine, elinde bulunan birkaç kuruşu bu sebeple harcayacağına, kendisine akıl hocalığı yapan bir kişiyi kaybedeceğine işarettir.

Rüyada saçını kesmek rahatlık yaşanacak bir döneme girileceğine, sevilen kişilerle bir ortaklık kurulacağına, özlem çekilen kişilerden haber alınacağına tabir olunur.

Rüyada saçını ak görmek yaşamının da her geçen gün iyiye doğru gideceğine, sağlığının ve işlerinin bozulacağına, iyi geçiminin biteceğine alamet eder.

Rüyada saçını bağlamak orada meslek erbabı ve ticaret ehli kişilerle tanışacağına, onlar sayesinde hayırlı fırsatlar elde edeceğine, hiç beklemediği bir anda aile hayatında deyim yerindeyse bir deprem olacağına yorulmaktadır.

Rüyada saçını açmak kazanılan başarılar sayesinde yüklü miktarda para kazanılacağına ve huzurlu ve mutlu bir hayat sürüleceğine, aile bireyleri arasındaki bağların daha sıkı bir hal alacağına inanılır.

Rüyada saçını sallamak çok daha hayırlı ve güzel bir iş hayatına sahip olunacağına, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı ve üzüntülü durumların sona ereceğine işarettir.

Rüyada saçını uzatmak üstün başarılar alacağına, aile bireyleri ile birlikte bir yola çıkılacağına, hatasız ve en başarılı şekilde iş yapmak için çaba gösterileceğine yorulur.

Rüyada saçını koklamak çok daha iyi günler göreceğine ve çok huzurlu ve mutlu bir hayat yaşayacağına, neşesinin, keyfinin ve huzurunun kaçacağına yorulur.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments