Rüyada saçı kurutmak

Rüyada saçı kurutmak gururlu bir hayat süreceğine ve prensiplerinden taviz vermeden kendi bildiği gibi düzgün bir şekilde yaşayacağına, kolay yollardan rızık sahibi olacağına, sorunlarını halletmeyi bileceğine, ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına, maddi ve manevi açıdan büyük gelişmeler kaydedileceğine, zor zamanların geride kalacağına, borçlarının hafifleyeceğine, sıkıntılarının bir bir çözüleceğine, büyük problemler yaşanacağına, elinde bulunan çalışmaların kısa sürede elinden gideceğine, düşmanından uzak olacağına işaret etmektedir.

Rüyada saçı kurutmak gördüyseniz:

  • Aslında saçma sapan olan bir sürü şey gereksiz yere zamanınızı alıp sizi bezdirebilir.

Rüyada saçı koklamak bekar ise hayırlı biri ile tanışıp evleneceğine, duygularının karşılığını alamayacağına ve tutulduğu kara sevda nedeniyle uzun süre kendine gelemeyeceğine delalet eder.

Rüyada saçı kesmek yoluna bir takım hayırsız ve kötü kişilerin çıkacağına, bolluk ve bereket dolu bir yuvaya sahip olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada saçı sabunlamak kişinin gönül hoşluğu ile karşılaşacağına, olanaklarının ve yaşam standartlarının çok daha iyi hale geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada saçı kurutmak zor ve kötü günlerin geleceğine, büyük bir beladan çok fazla zarar görmeden kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada saçı olmamak büyük sorunlar ve üzüntüler yaşayacağına, sıkıntılı olduğu durumlarda etrafındaki insanlardan bu sayede destek alabileceğine delalettir.

Rüyada saçı düzeltmek bir sebeple çok büyük parasal sıkıntının kucağına, zor ve kötü günlerden geçeceğine rivayet eder.

Rüyada saçı boyatmak insanlarla arasının iyi olacağına ve tatlı dili sayesinde muhabbetinin hiç eksilmeyeceğine, iftiraya ve haksızlığa uğrayacağına işaret etmektedir.

Rüyada saçı taramak iş hayatında attığı adımlardan çok büyük zararlar ile çıkacağına, sevgilisi ile aralarındaki mesafelerin ortadan kalkacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments