Rüyada saçı beyazlamak

Rüyada saçı beyazlamak huzurun bozulacağına ve sıkıntılarla baş etmekte zorluk çekileceğine, anne baba hayır dualarının alınacağına, yaşayacağı sorunlar nedeni ile kurulu düzeninin ve huzurunun da berbat olacağına, ilerleyen zamanlarda çok iyi işlere imza atılacağına, varolan borçların ödeneceğine, yükseleceğine, isteklerine ve arzularına kavuşacağına, aralarında bir konuşma geçeceğine, işe ve aşa kavuşacağına, hayal edilen ve istenen ne varsa herşeye kavuşulacağına inanılır.

Rüyada saçı beyazlamak gördüyseniz:

  • Kendinizi eleştirmekten yoksunsunuz, atılımlarınızda dikkatli davranmalısınız.

Rüyada saçı beyazlamak sorunları tek tek çözüme kavuşturacağına, kavgalı aile bireyleri ile aralarındaki suların durulacağına ve daha aklı başında hareket etmenin sonucunda var olan sıkıntılı durumların sona erdirileceğine delalettir.

Rüyada saçı uzatmak büyük bir umutsuzluk duyacağına, girdiği bütün işlerde çok büyük zararlara uğrayacağına, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada saçı öpmek yaşama daha farklı bir pencereden bakacağına, hedeflerine ve amaçlarına ulaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada saçı şampuanlamak çok büyük bir üzüntü duyacağına ve çok daha kötü durumlara düşebileceğine, yaşanacak tatsız bir olay yüzünden hâkim karşısına çıkılacağına, ister istemez moral bozukluğu yaşanacağına, güç sahibi bir kişi ile rakip olunacağına ve uzunca bir süre boyunca bu kişinin yapacağı ayak oyunlarına direnileceğine inanılır.

Rüyada saçı kopmak huzurlu ve rahat bir hayat yaşamaya başlayacağına, kısa süre içinde büyük bir iş sahibi olunacağına inanılır.

Rüyada saçı kısaltmak güzel ve yaşanılır hale geleceğine, ailesine daha güzel günler yaşatmak için uğraşacağına rivayet eder.

Rüyada saçı az görmek asla yüksünmeyeceğine, dertlerin ağırlığından kurtularak kuş gibi hafifleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada saçı görmek mutluluğu, başarıyı, sağlığı ve zenginliği yakalayacağına, ona dört elle gönülden bağlanacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments