Rüyada saça bit düşmek

Rüyada saça bit düşmek eş dost ya da akrabalar sayesinde çok büyük kazanç elde edilecek çalışmalar gerçekleştirileceğine, kendisini dolandırıp para almak isteyen bir kişiler ile karılaşacağına ve kendisinin olmayan bir borcu ödeyeceğine, masumluğunu ispat edeceğine, alnına sürülen lekeden allah’ın izni ve yardımı ile kurtulacağına, atacağı adımlar ve göstereceği sabır sayesinde hiç düşünmediği kadar büyük başarılara imza atacağına, hem bedenen hem de ruhen iyileşeceğine, lüksünün artacağına, zorlukların ve çilelerin azalacağına, bazı sorunların başgöstereceğine işaret etmektedir.

Rüyada saça bit düşmek gördüyseniz:

  • Geri planda kalmak veya sakinliği korumak önem taşıyor.

Rüyada saça bit düşmek her geçen günün daha sıkıntılı bir şekilde biteceğine, kendi hayatıyla ilgili kararları tek başına alamayacağına, ailesinin kararları ile yaşamak zorunda kalacağına ve bu durumun kendisine büyük bir mutsuzluk getireceğine tabir olunur.

Rüyada saça bit düştüğünü görmek çalışmalarının ve performansının değerlendirilmesi sonucunda terfi alacağına, kafasını toparlayamayacağına, hayatının kontrolünü eline alamayacağına, bunalımlı ve buhranlı günler geçireceğine yorulmaktadır.

Rüyada saça dokunmak kendisini çok rahat edeceği bir dönem içinde bulacağına, elinin darlığa düşeceğine işaret eder.

Rüyada saça bandana takmak gergin olacağına, işlerinin kendisini çok mutlu edecek şekilde iyiye gideceğine, yaptığı bazı hayatlardan ötürü kendisini çok zor zamanlar içinde bulacağına işarettir.

Rüyada saça gölge yaptırmak çok büyük ve hayırlı adımlar atacağına, insanların dikkatini kendi üzerine toplamak ve egosunu tatmin etmek içi bunu ulu orta her yerde, olur olmadık anlarda beyan edeceğine yorulur.

Rüyada saça yağ sürmek hayallerinin tek tek gerçekleşmeye başlayacağına, işlerinde çok büyük ilerleme sağlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada saça sirke sürmek isteklerini ve arzularını yerine getireceğine, aile bireylerinin arasının açılacağına rivayet eder.

Rüyada saça kına sürmek yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına ve daha rahat ve daha mutlu olacağı bir döneme gireceğine, garanti olacak işe ve ekmeğe kavuşacağına, gelirinin daimi olacağına, oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Selma

Selamün aleyküm hocam rüyamda başka çocukların başının üstünde çokça bit görüyorum ve bize geçecek diye korkuyorum ama geçmiyor ve tanımadığım neden olduğunu bilmediğim birilerinden kaçarken bı anda gelinlik giydiğimi görüyorum.tesekkur ederim