Rüyada renkli kilim görmek

Rüyada renkli kilim görmek istenmeyen bir sorunla karşı karşıya kalınacağına, mal ve mülk sahibi olup refah içinde yaşayacağına, ticaret hayatıyla ilgili yapılan planların hayır getireceğine, işleri ile ilgili de büyük sorunlar yaşayacağına, en çetin zorlukların aşılacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve büyük atılımlar gerçekleştireceğine, sevgiyi ve hürmeti göreceğine, makam, söz ve yetki sahibi olacağına tabir olunur.

Rüyada renkli kilim gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin planlarını bozacak olsanız bile hız kesmekte zorlanabilirsiniz.

Rüyada renkli kilim görmek hayırlı olmayan işlerden uzak durarak, allah yolunda ilerleyeceğine, kısmetinin de açılacağına işaret eder.

Rüyada kilim çalmak hayallerinin gerçekleşmesi için ettiği duaların kabul olacağına, olaylı günler geçireceğine işarettir.

Rüyada kilim yıkamak heyecan verici gelişmeler yaşayacağına, kariyer planlamasının istediği yönde gelişme göstereceğine delalet etmektedir.

Rüyada kilim katlamak sıkıntılı ve sorunlu olaylar ile karşılaşacağına, sorunlarını kısa zaman içinde sona erdireceğine yorulmaktadır.

Rüyada el dokuma kilim görmek zevke aşırı düşkünlük gösteren rüya sahibinin maddi sorunlarının da büyüyerek borç almak zorunda kalacağına, yaşadığı zararı ve mali krizi atlatacağına, rakiplerine karşı güç ve kudret sahibi olup, onların önüne geçeceğine yorulmaktadır.

Rüyada turuncu kilim görmek bir daha böyle bir hata yapmamak için kendisini tembihleyeceğine ve kendisine kırılan insanlar ile konuşarak gönüllerini almaya ve durumu düzeltmeye çalışacağına, kısa süreli karlar elde edileceğine delalettir.

Rüyada halı kilim sermek işlerin kısa sürede çözüme kavuşacağına, iş için yapacağı projeleri tekrar tekrar düşünerek iş konusunda deneyim sahibi kişilere akıl danışarak daha iyi ve daha doğru çalışmalar ortaya koyacağına ve çok daha büyük kazançlar elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada dokuma kilim görmek fakirlikten kurtulacağına, çok mutlu olacağına ve çok sevineceğine rivayet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments