Rüyada puslu görmek

Rüyada puslu görmek hayallerine bir türlü kavuşamayacağına, tartışmaların ve sorunların sona ereceğine, uzun bir dönemden sonra ilk kez çok rahat edileceğine ve daha güzel günler için beklenmeye başlanacağına, yeniliğin kendisine iyi geleceğine, büyük maddi ve manevi zararlar göreceğine ve bu yüzden çok ağır bir hastalığa tutulacağına, borcunu ödeyeceğine, işlerinin gerileyeceğine, kar getiren işyerinin edilen zararın düzeltilmesi için alınan borç yüzünden çok büyük sorun yaratacağına, çok istediği ve uzun zamandan beri yapmak istediği bir işin başına geçeceğine ve ortaya koyacağı çalışmalar ile herkesi şaşırtacağına, kazancını çoğaltacağına yorulmaktadır.

Rüyada puslu gördüyseniz:

  • Evlilerde, fiziksel olarak bir form düşüklüğü gözlenebilir.

Rüyada puslu görmek büyük bir tartışma yaşayacağına, bu tartışmadan ötürü çok zarar edeceğine, çok büyük ve hayırlı kazançlar ile çok hayırlı işlere imza atılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ayı puslu görmek parasal durumun düzeltileceğine, parasal ve ruhsal olarak çok rahat olunacak bir döneme girileceğine işaret eder.

Rüyada puslu ay görmek bunun da onun için büyük bir rahatlık ve kolaylık olacağına, çeşitli kişilerden ve işi bilen insanlardan fikir alacağına ve bu sayede en doğru kararı vereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada puslu hava görmek zarar ettiği işlerde durumu düzeltmek için çeşitli çalışmalar gerçekleştireceğine, eş, dost ya da akrabalarından biri ile büyük bir iş yapacağına, göstereceği sabır ve azim sayesinde kendi işine sahip olacağına yorulur.

Rüyada puslu ayna görmek dikilen fidanların yakın zamanda meyve vermeye başlayacağına, sorunlarını çözüme kavuşturup daha yeni ve farklı çalışmalara girerek insanları şaşırtacağına delalet etmektedir.

Rüyada puslu deniz görmek sevilen, sayılan ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, sorumluluk alacağına, insanlık görevlerine daha fazla eğileceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments