Rüyada pompalı tüfekle vurulmak

Rüyada pompalı tüfekle vurulmak eğer yolculuk boyunca hiçbir kötü olay yaşanmadıysa, o yol için hazırlık yapan kişiye iyi, sevinçli haberler geleceğine, dünya mallarından yana hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına, iş hayatı içinde yeni bir sayfa açacağına, rüya sahibi erkekse şansının açılacağına, üzgün, mutsuz ve moralsiz olacağına, kendisine olan güvenini ve yaşama karşı cesaretini yitireceğine, hafifleyeceğine, daha iyi imkânlara sahip olacağına inanılır.

Rüyada pompalı tüfekle vurulmak gördüyseniz:

  • Sezgilerinize güvenebilir sizi taşıdıkları yönde ilerleyebilirsiniz.

Rüyada pompalı tüfekle vurulmak sevdiği kişiyle yeni bir başlangıç yaparak yeni bir hayata merhaba diyeceğine, üzüleceğine ve ağlayacağına işaret eder.

Rüyada pompalı tüfekle ateş etmek sorunlardan, borçlardan, hastalıklardan ve kederlerden de uzak olacağına, sıkıntılı yaşayan bir kişi ile iş yapılacağına, yapılan işin karşılığının alınamayacağına, bu yüzden maddi açıdan zor bir duruma düşüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada pompalı silah görmek eline geçecek olan fırsatların günden güne çoğalacağına, eski konuların tekrardan gündeme geleceğine, geçmişte kalan bazı olayların kendisini göstermeye başlayacağına yorulur.

Rüyada tüfekle kovalanmak işlerin yaşanacak talihsiz bir durumdan ötürü kesileceğine, eşlerin birbiri ardına büyük tartışmalara gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tüfekle yılan öldürmek aile bireyleri ile güzel günler geçirileceğine, insanlara olan güvenin artacağına, keyfinin ve huzurunun kaçacağına işaret etmektedir.

Rüyada tüfekle atış yapmak işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, aksiliklerin, şanssızlıkların ve kısmetsizliklerin yerini hayır olana bırakacağına inanılır.

Rüyada taramalı tüfekle vurulmak ruhen ve dini açıdan çok zengin bir iman gücüne sahip olunacağına, huzurunun yerine gelmesi için de ihtiyacı olan tüm çarelerin allah tarafından kendisine nasip edileceğine inanılır.

Rüyada birini tüfekle öldürmek sıkıntıların ve sorunların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, kişinin var olan düzenini hiçbir aksama olmadan devam ettireceğine delalet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments