Rüyada polis okulunu kazanmak

Rüyada polis okulunu kazanmak çok zor durumlardan neredeyse en zirveye çıkılacağına, geçmişte yapılan hataları telafi etmek için fırsat bulunacağına, zor zamanlar yaşanacağına, kar elde edileceğine, hayali kurulan mutluluk dolu hayatın yakalanacağına, umutların, çabaların ve emeklerin boşa çıkacağına, onlar tarafından yüceltileceğine, borçlanmadan, sıkışmadan, eğlence ve sefa içinde yaşayacağına, atılacak adımlar sayesinde işlerini daha kolay bir şekilde halledeceğine, büyük başarılar kazanacağına delalettir.

Rüyada polis okulunu kazanmak gördüyseniz:

  • Yaşadığınız soğumayı ciddiye almanız daha iyi fikirler bulmanızın yolunu açabilir.

Rüyada polis okulunu kazanmak parasal olarak çok büyük destek vereceğine, üzüntülü ve endişeli olduğu bir anında üzüntüsünü paylaşacağına, sorunlarını çözüme kavuşturacağına, insanlar ile arasındaki sorunları bitireceğine işarettir.

Rüyada polis okulunu kazandığını görmek rüya sahibinin çok büyük sorumluluk alması sayesinde çok kazanç ve menfaat elde edeceğine, bundan sonra herşeyin yolunda gideceğine, düzeninin yıkılmayacağına işarettir.

Rüyada okulunu ve arkadaşlarını görmek hayal edilen eve kavuşulacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım eli uzatılacağına, şansın döneceğine, yeni işlere girip daha büyük kazançlara sahip olmak için kendi işini kuracağına ve bu sayede istediği herşeye kavuşup hemen ardından hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine yorulur.

Rüyada kendi okulunu görmek elinde bulunan fırsatların bir bir boşa çıkacağına, kardeşleri ile tartışmasından dolayı canının sıkılacağına bazı uğursuzluklarla uğraşmak zorunda kalacağına, hayallerini sürekli erteleyeceğine yorulur.

Rüyada polis ve polis arabası görmek sıkıntıların kısa zaman içinde sona ereceğine, maddi olarak çok iyi bir konuma gelineceğine işaret eder.

Rüyada eski okulunu ve arkadaşlarını görmek ferah ve aydınlık günlere kavuşacağına, günlerinin güzelleşeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının da yok olacağına işaret etmektedir.

Rüyada okulunu görmek işlediğiniz günahlardan dolayı pişmanlık duyup tövbe edeceğinize , kazancın daha da artacağına, uzun bir zamandan beri emek verilen bir işte usta olunacağına, kaçırılan fırsatların tekrar ele geçirileceğine işarettir.

Rüyada polis olmak tartışmalar yaşanacağına, kötü bir kişi yüzünden maddi ve manevi açıdan büyük zararlara uğranacağına, şansın ve kısmetin kapanacağına, ele geçen bazı fırsatların yanlış bir şekilde kullanılarak heba edileceğine, güleceğine, eğleneceğine ve kahkahalara boğulacağına alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments