Rüyada pirinç ve mercimek görmek

Rüyada pirinç ve mercimek görmek işlerinde yaşanan aksiliklerin herhangi bir sorun yaratmadan ortadan kalkacağına, uzun zamandır ödeyemediği bir borçtan dolayı üzüleceğine, yapılan işlerin büyük hayırlar getireceğine, kendisine olan güvenini ve yaşama karşı cesaretini yitireceğine, hayatı baştan aşağı olumlu bir şekilde etkileyecek fırsatların elde edileceğine, yeni kazanç kapıları bulacağına ve sayısız fırsat elde edeceğine, bir sebeple iş hayatını çok kötü etkileyecek ve yüklü miktarda zarara yol açacak bir sorun yaşanacağına, hayal edilen şeylere kısa zaman içinde ulaşılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada pirinç ve mercimek gördüyseniz:

  • Sağlık olarak şu aralar aşırı baş ağrılarından her zamankinden fazla şikayet edebilirsiniz.

Rüyada mercimek pirinç görmek çok daha iyi şartlar içinde yaşayacağına, kötü bir melanetin uzun süre peşinde olacağına delalet etmektedir.

Rüyada mercimek ve pirinç görmek sorunların ve umutsuzluğun geride kalacağına, kendisine dert ettiği şeyleri atlatmayı ve unutmayı bileceğine, bu sayede rahata ereceğine, eğlenceli ve güzel günler yaşayacağına alamet eder.

Rüyada pirinç ve mercimek görmek yakın bir zaman içinde çok sorun yaratan bir konuyu çözüme kavuşturacağına, bir takım olaylar karşısında doğru seçimler yapamayacağına yorulur.

Rüyada pirinç mercimek görmek çok büyük kazanç elde edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, burnundan sineğin çıkması ise evlat sahibi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada pirinç bulgur mercimek görmek gelirinin de garanti altında olacağına, güvendiği kişilerden yana sıkıntı alacağına, emeklerinin boşa gideceğine alamet eder.

Rüyada kara mercimek çok büyük bir destek alarak iş hayatında uğradığı zarardan kurtulacağına, her geçen gün daha bir ilerleyeceğine işarettir.

Rüyada kurtlu mercimek hayattan yana yüzünün güleceğine ve büyük bir kısmet alacağına, iş hayatında yaşadığı duraklamanın sona ereceğine ve büyük çalışmalar gerçekleştirerek hayırlı kazançlara ulaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada mercimek satmak maddi sıkıntıyla geçecek bir dönem geçirileceğine, projelerinin engellenmeye çalışılacağına alamet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments