Rüyada pilav almak

Rüyada pilav almak zararın bir türlü telafi edilemeyeceğine, girilen işlerden büyük zarar edileceğine, kötü bir duruma düşüleceğine, yaşanan travmatik bir olaydan ötürü psikolojik sorunların başgöstereceğine, anne babanın birbirine düşeceğine ve tatsızlık yaşanacağına, hiç beklemediği bir yerden para geleceğine ve çok iyi bir yere terfi alacağına, başı sıkıştığı bir anda sevdiği ve çok değer verdiği kişilerden çok büyük destekler alarak çok uzun bir zamandan beri yaşadığı bir sorunu çözeceğine, el attığı her işten zararla çıkacağına ve aile hayatı ile ilgili çeşitli kavgalara girip kötü durumlara düşeceğine, rahat rahat yaşayacağına, dertlerinin azalmasına sebep olacak olayların meydana geleceğine, variyeti ile herkesi kıskandıracağına ve kendisine imreneceğine işaret eder.

Rüyada pilav almak gördüyseniz:

  • Aynı an da çok fazla işe konsantre olma ya da dağılma eğiliminde olabilirsiniz.

Rüyada iç pilav yapmak güzel haberler alacağına, aile içinde de bereketin artacağına işaret eder.

Rüyada pilav almak sevdiği bir kişiden ihanet göreceğine, çok büyük bir aşk yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada pilav karıştırmak para kazanma konusunda hep rahat olunacağına, sıhhat ve moral bulacağına delalettir.

Rüyada pilav pişirmek açık zihinli, sağlıklı biri olarak adımlar atacağına, bol kazançlı bir işe girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada pilav toplamak allah’ın kendisine lütfettikleri için de kendini çok şanslı göreceğine, çalışma hayatını kurtarmak amacıyla istenmeyen yollara girileceğine işaret eder.

Rüyada pilav ve et görmek elde avuçta ne varsa işi ayakta tutmak için elden çıkarılacağına, geçim sıkıntısı içine düşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada pilav satmak düzenlenen bir eğlenceye katılıp çok eğlenileceğine, aksiliklerin sebep olduğu bir yanlış anlaşılmanın düzeltileceğine ve mutlu olunacağına, yetimleri ve öksüzleri sevindireceğine işarettir.

Rüyada pilav et görmek sıkıntılarından kurtulacağına, düştüğü zor durumların üstesinden kolayca geleceğine, kendisine istediklerini nasip edeceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments