Rüyada pencere camı silmek

Rüyada pencere camı silmek geçireceği bir kaza sonucu ufak bir sakatlanma yaşayacağına, musibetlerin bir bir ortadan kaldırılacağına, insanların hayranlığını kazanacağına, sıkıntı ardından huzurlu ve mutlu günlere, gözyaşı dökeceğine, mutsuz olacağına, iş dünyasında çok büyük bir prestij yakalayacağına, başarıları ve kişiliği ile adından söz ettireceğine, sıkıntıların, zorlukların ve problemlerin atlatılacağına, girdiği işlerde çok büyük kazançlar elde edeceğine, işlerini yoluna sokmak için ortaya koyacakları çalışmadan çok büyük kazanç elde edeceğine, gerçekleştirilecek projeler sayesinde yeni ve daha rahat bir hayata kavuşacağına delalet eder.

Rüyada pencere camı silmek gördüyseniz:

  • Kendinizden şüphe duymamalısınız.

Rüyada pencere camı silmek sahip olduğu işteki başarılarının kendisinde gurur ve özgüven duygularını yenileyeceğine, sıkıntıların ve dertlerin son bulacağına, yaşanan hastalıklara şifa geleceğine delalet eder.

Rüyada pencere camı görmek sırtını hak yoluna ve allah’a dayayıp bu yolda ilerleyeceğine, iş hayatında yaşanan kötü olaylar yüzünden uğranılan zararın telafi edileceğine ve huzurlu ve mutlu günlerin yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada pencere camı kırmak kendisini daha iyi hissedeceği güzel bir döneme gireceğine, yakın bir zamanda da vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına inanılır.

Rüyada camı olmayan pencere görmek girdiği bütün işlerde ferahlığa kavuşacağına, işlerini baltalamaya çalışan insanları uzaklaştıracağına alamet eder.

Rüyada camı kırık pencere görmek sahip olduklarından ve allah’ın kendisine sunduklarından razı geleceğine, açlık, parasızlık ve geçim derdi olmadan yaşayacağına, işleri bozmak isteyenlere üstünlük sağlanacağına rivayet eder.

Rüyada kirli pencere camı görmek yaptığı işlerle çok büyük bir şöhrete karışacağına, çok mutlu olacağı ve kendisini çok iyi hissedeceği bir döneme gireceğine rivayet eder.

Rüyada kırılmış pencere camı görmek zarar edilen işlerin kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, çok hayırlı ve güzel sonuçlar elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada pencere ölçmek kurulan hayallerin bir bir yıkılacağına, inat edilmesi yüzünden çok önemli bir işin elden kaçırılacağına, umutsuzluk yaşanacağına, büyük bir şansın elden kaçırılacağına, kötü bir arkadaşın oyununa gelineceğine, üzüntüsünü ve acısını kalbine gömeceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments