Rüyada patronundan hediye almak

Rüyada patronundan hediye almak projelerinin beklediği ilgiyi ve takdiri alacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına ve sonraki dönemlerde bu durumdan kaynaklanan sıkıntılardan çok çekeceğine, sorunları tek tek çözüme kavuşturacağına, yapacağı atılımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, sabrederek hareket edilmesi halinde ilerleyen zamanlarda maddi olarak daha rahat olunabileceğine, hanesinde kıtlığın baş göstereceğine, para sıkıntısına düşmeyeceğine, sırta kambur olan bir kişinin hayattan uzaklaştırılacağına, ortaklarla aranın bozulacağına alamet etmektedir.

Rüyada patronundan hediye almak gördüyseniz:

  • Maddi iniş çıkışlarla karşılaşabilirsiniz.

Rüyada patronundan hediye almak sorunların çözümü için askıda bekleyen konuların konuşulup nihayete erdirileceğine, sevgi ve saygı çerçevesinde çok büyük bir ilişki yaşanacağına, aldığı haber yüzünden çok kötü günler geçireceğine rivayet eder.

Rüyada patronundan tokat yemek anne baba dualarının birçok engeli ortadan kaldıracağına, bir sebeple attığı her adımda ve girdiği her çalışmada çok dikkat etmesi gerektiğine, çok uzunca bir süre boyunca büyük ve sorunlu zamanlar geçireceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına delalettir.

Rüyada patronundan kaçmak eline geçen büyük fırsatları çok doğru ve başarılı bir şekilde kullanarak hayırlı bir yola gireceğine ve bu yolda kendisini çok rahat ve mutlu bir hayata taşıyacak zenginliğe kavuşacağına, çok hayırlı ve büyük kısmetlerin ele geçeceğine, sorunların tamamen ortadan kalkacağına delalet eder.

Rüyada patronundan övgü almak yaptığı her çalışmada daha çok ses getireceğine, isteklerine ve hayallerine kavuşacağına delalettir.

Rüyada eski patronundan para almak hayalindeki her şeye zamanla kavuşacağına, yaptığı projeler ile adından çok söz ettireceğine, rüya sahibinin dayanağı olmayan şeylere itibar etmeye başlayacağına alamet etmektedir.

Rüyada patronundan azar işitmek gün geçtikçe iş hayatında daha iyi olunacağına, yalanı sürdürmeye ve ortalığı karıştırmaya çalışan bazı kişilere hadlerinin bildirileceğine, tüm sorunların çözüme kavuşması sayesinde derin bir nefes alacağına tabir olunur.

Rüyada patronundan para almak sevilen kişilerin yaptıkları her işe destek verileceğine, her daim yeni iş kollarına girmek için fırsat kollanacağına, sevilen bir akraba yüzünden ihanete uğranacağına rivayet eder.

Rüyada ev hediye almak el attığı bütün projelere başarı kazandıracağına, zorluklarını aşacağına alamet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments