Rüyada patronu tarafından öpülmek

Rüyada patronu tarafından öpülmek çok sıkıntılı durumlara düşüleceğine, engel tanımayan biri olacağına, hayır getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, aklında bulunan birçok şeyi gerçeğe çevireceğine, zahmetli işlerden hayırlı bir şekilde kurtulacağına, kendisini yakın bir akrabasının ihaneti içinde bulacağına, kimi zaman işsiz ve dolayısıyla parasız kalınacağına, tüm bu üzüntüler ve sıkıntılardan ötürü sağlık sorunları yaşayacağına, zor ve karamsar günler geçireceğine ve ruhsal olarak yıpranacağına, tartışmaların sona ereceğine, sağlıklı ve mutlu bir kişi olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada patronu tarafından öpülmek gördüyseniz:

  • Rekabet gücünüzü fark etmenizi sağlayabilir.

Rüyada patronu tarafından öpülmek ancak işi deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi halledeceğine, sevdiği kişilerin yardımı ve destekleri sayesinde kendisini çok hayırlı ve güzel işlerin içinde bulacağına delalettir.

Rüyada patronu öpmek hayatının aksiliklerle geçeceğine, kendisini hiç olmadığı kadar sıkışmış hissedeceğine ve yoğun bir duygu seline kapılacağına işarettir.

Rüyada patronu çalışırken görmek kişinin hiçbir zaman derin kederler içine düşmeyeceğine, sevdiklerinin sağlığının da iyi olacağına, gittikçe büyüyeceğine ve bu yüzden rüya sahibinin ruhsal olarak çok büyük sorunlar yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski patronu görmek sorunlarından kurtulup sevince kavuşacağına, kısa bir süre içinde çok büyük kazanç elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada ölmüş patronu görmek sonradan da çok üzüleceğine, her türlü eğlenceyi ve zevki tadacağına, her hayalini de gerçekleştireceğine alamet eder.

Rüyada patronu yatakta görmek bir sebeple hâkim karşısına çıkma gibi durumlar yaşanacağına, bir mücevher takması ise erkek çocuğu olacağına tabir olunur.

Rüyada patronu güler yüzlü görmek uzun zamandan beri içinde yaşadığı işsizlik korkusundan kurtulacağına, artık rahat bir nefes alarak epey bir zamandan beri yapmak istediği ama ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçekleştireceğine, kişinin eski yaşantısına dönerek yeniden mutlu günlerin keyfini sürmeye başlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada patronu dövmek kişinin uğursuzdan, yalancıdan ve belalıdan uzak olacağına, yaptığı sevapların, verdiği zekâtların ve fitrelerin amacına ulaşacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments