Rüyada patronla dans etmek

Rüyada patronla dans etmek girmek istediği ancak destek bulamadığı bazı projelere girmek için çok büyük destek alacağına, fesat ve kötü kimselerden olacağına, yaşanılan güzel olaylardan bu kişi yüzünden bir türlü tat alınamayacağına, büyük borçlara girmeyeceğine, huzurunu kaybedeceğine, ancak daha sonraları sakinleşen kişinin karşısına çıkan önemli fırsatları görerek değerlendireceğine, yollarının açılacağına ve hayatında düğüm olmuş konuların çözüleceğine, doğruluktan ayrılmayacağına yorulur.

Rüyada patronla dans etmek gördüyseniz:

  • Değişime direnmek sorunları körükleyebilir.

Rüyada patronla dans etmek olumsuzlukların peşin sıra geleceğine, hayatı boyunca geçim derdi nedir bilmeyeceğine, evinde maddi konular nedeni ile sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına işarettir.

Rüyada patronla el sıkışmak hayatı boyunca hep başarılı olacağına, emeklerinin karşılıksız kalmayacağına delalet eder.

Rüyada patronla öpüşmek sadece iş hayatı değil, iş ve okul hayatında da büyük başarılar kazanılacağına, iş dünyasına çok prestijli bir mevkiye sahip olunacağına ve rakiplerin art niyetli davranışlarının geri püskürtüleceğine, amaçlarının gerçekleşeceğine ve ticaretinin hızlanacağına inanılır.

Rüyada patronla görüşmek her şeyi kaybedip sıfırdan bir hayat kurmak zorunda kalınacağına, deyim yerindeyse paranın pul olacağına yorulmaktadır.

Rüyada patronla yürümek saygınlık göreceğine, arif kimselerden sayılacağına tabir olunur.

Rüyada patronla oturmak uğursuzluklar ve şanssızlıklarla dolu özel hayatın giderek içinden çıkılması zor bir durum haline geleceğine, kendisine gelen bir teklifi kabul edeceğine, yapılan bir hatanın düzeltileceğine, sıcakkanlı bir kişi olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada patronla yatmak ev ahalisinden birisine yapılan bir kötülüğün bertaraf edileceğine ve mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olunacağına, işlerin ve projelerin başarı ve kazanç getireceğine, hedeflere ulaşılacağına işaret eder.

Rüyada patronla tokalaşmak hakkında iyi yorumlar yapılacağına, adının tüm dünyaya yayılacağına tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments