Rüyada pasta kesildiğini görmek

Rüyada pasta kesildiğini görmek sıkıntılarının en kısa süre içinde sona ereceğine, maddi olanaklarının artacağına, hayatının zorlaşacağına, hasta ise bakacağına veya refakat edeceğine, deyim yerindeyse hevesin kursakta kalacağına, şanssızlık yaşanılacağına ve girilen işlerden elin boş dönüleceğine, evindeki bereketin ve işindeki verimin eksileceğine, dünyanın nimetlerinden de daha fazla faydalanabileceğine, işine olan bağlılığının zarar göreceğine, geçim sıkıntısına düşmeyeceğine işaret eder.

Rüyada pasta kesildiğini gördüyseniz:

  • Ani tepkiler veya hareketler size zarar verebilir.

Rüyada pasta kesildiğini görmek rüya sahibinin işinin gücünün rast gideceğine, bir sebeple uzun zamandan beri üzerinde kafa yorduğu ve birçok kez bozup yeniden kurduğu bazı planları askıya alacağına yorulmaktadır.

Rüyada pasta atmak kazancın arttırılacağına, çok büyük kazançlar sağlayacağına yorulur.

Rüyada pasta istemek deyim yerindeyse elinin kolunun bağlanacağına, şansının ve kısmetinin kapanacağına, elinin darlığa düşeceğine, ikinci bir şans vereceğine fakat sorunun tekrarlaması halinde bu insanları hayatından çıkaracağına yorulur.

Rüyada pasta paylaşmak makamının yükseleceğine, adının da yaptığı iş sayesinde daha çok insan tarafından bilinir olacağına, musibetlerle karşılaşmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada pasta üflemek tüm evlatlarının da kendisi için çok hayırlı olacağına, huzurlu günlerin uzaklaşacağına tabir olunur.

Rüyada pasta vermek çok büyük ve geri dönülemez zararlar vereceğine ve rüyayı gören kişinin çok sıkıntılı ve zor durumlara düşmesine ve kendi kendini yiyip bitirmesine sebep olacağına, sorunların epey büyük sorumluluklar getireceğine işarettir.

Rüyada pasta satmak başarı için fırsatların artacağına, hayatın belli bir düzene oturacağına, işlerin büyüyeceğine, ruhen ve bedenen yenileneceğine, tazeleneceğine ve canlanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada pasta hazırlamak insanların birbirine kenetleneceğine ve sımsıkı sarılıp, bir daha kopmayacağına, yüzünde güller açacağına işaret etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments