Rüyada pars görmek

Rüyada pars görmek elinin bollaşacağına, geçim derdinin biteceğine, sahip olduğu yetenekler ve beceriler sayesinde iş dünyasında çok iyi bir yer edineceğine, etrafınızda size olan düşmanlığını saklamayacak kişiler olacağına, büyük elem yaşatacak bir haberle karşılaşılacağına, kısa süre içinde engelleneceğine, bu işle ilgili olarak bazı yalan haberler çıkarılacağına, vefakar bir insan olunacağına, işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, yakın bir zamanda ortaya çıkan sağlık sorununun tedavi edileceğine, çocuk sahibi olunacağına delalettir.

Rüyada pars gördüyseniz:

  • Durup dururken uzaklara gitmek, görmediğiniz yerleri görmek, kendi kafanıza göre yaşamak arzuları altında kalabilirsiniz.

Rüyada pars görmek aile içinde huzurlu ve sakin bir ortamın olacağına, kişinin eski kötü alışkanlıklarından kurtulup, iyi huylar edineceğine, uzun zamandan beri zorluk yaşatan bir olayın üstesinden gelineceğine inanılır.

Rüyada siyah pars görmek yakınlarda bir olay ile karşılaştığında adil olmayan bir para alacağına, huzurdan ve zenginlikten yana daha çok nasipleneceğine delalet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments