Rüyada parmak adam görmek

Rüyada parmak adam görmek yapılan çalışmaların tanıtılması, yeni plan ve projelerin çizilmesi gibi işleri gerçekleştirdikten sonra yapılan işlerin ve verilen emeğin kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine ve bu rüya sahibinin borçlarından kurtulup çok büyük bir rahata kavuşacağına, hayallerinin gerçekleşmesi için ettiği duaların kabul olacağına ve bu sayede kişinin keyfinin yerine geleceğine, çok hatalı çalışmalara gireceğine, yaşamının olumsuz şekilde etkileneceğine, yaşamının daha güzel hale geleceğine, sorunlarının her geçen gün azalacağına, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, yıllardan beri biriktirdiği parayla edindiği tecrübeyle girdiği işi deyim yerindeyse zirveye çıkaracağına, rüyayı gören kişinin sabrının zorlanacağı olaylar yaşayacağına ve kişinin adeta isyan noktasına geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada parmak adam gördüyseniz:

  • Sizi cezp etmeyen tekliflerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada parmak adam görmek gerek maddi gerek manevi anlamda zarara ve ziyana uğrayacağına, hayallerinin yıkılacağı sözler işiteceğine, umutlarının tazeleneceğine inanılır.

Rüyada on parmak yanlış anlaşılacağına, işlerinin her geçen gün yoluna gireceğine tabir olunur.

Rüyada parmak öpmek helal rızık yiyeceğine, bol kazanç elde edeceğine, ticaret ehli kimse haline geleceğine ve meslek hayatında ön plana çıkacağına, aile hayatında can sıkıcı olayların yaşanacağına yorulur.

Rüyada parmak ısırmak üzüntülerinin ve mutsuzluğunun son bulacağına, muradına ereceğine rivayet eder.

Rüyada baş parmak aşırı yağıştan ya da doludan ötürü tarlasının zarar göreceğine, hayal ettiği gibi bir yaşama kavuşacağına işaret eder.

Rüyada yamuk parmak çok kötü olaylar yaşayacağına ve aile hayatında huzursuzlukların başgöstereceğine, son zamanlarda kötü giden her şeyin düzeleceğine alamet eder.

Rüyada parmak kaldırmak asla dert yüzü görmeyeceğine, hayattan maksimum düzeyde zevk alınacağına, ona dört elle gönülden bağlanacağına delalet eder.

Rüyada siyah parmak kazanılan başarılar sayesinde iş dünyasında büyük bir prestije sahip olunacağına, zarar edilen bir işte gösterilecek büyük azim ve sabır sayesinde kara geçileceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments