Rüyada parfüm sıkmak ve koklamak

Rüyada parfüm sıkmak ve koklamak çok sevineceğine ve heyecanlanacağına, refah düzeyinin yükseleceğine, hayırlı gelişmeler yaşayacağına, boyundan büyük işlere kalkışmayacağına ve taşıyamayacağı yükün altına girmeyeceğine, maddi ve manevi anlamda rahatlığa kavuşacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük adımlar atılacağına ve uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların çok yakın zaman içinde sona ereceğine, hayırlı bir evlilik yapılacağına, aile bireyleri arasında yaşanacak tartışmalar yüzünden huzursuzluk içinde bir dönem geçireceğine, kendi hayatıyla ilgili kararları tek başına alamayacağına, ailesinin kararları ile yaşamak zorunda kalacağına ve bu durumun kendisine büyük bir mutsuzluk getireceğine delalet etmektedir.

Rüyada parfüm sıkmak ve koklamak gördüyseniz:

  • Her ne kadar koşullar öyle gerektiriyor gibi görünse de, prensiplerinizden vazgeçmeniz veya olmadığınız birisi gibi davranmaya çalışmanız gerekmiyor.

Rüyada parfüm sıkmak ve koklamak her daim allah yolunda yürüyeceğine, yediğine ve içtiğine özen göstereceğine işarettir.

Rüyada parfüm sıkmak işlerin kötüye gitmeye başlayacağına, acılarını dindireceğine, kendisine istediklerini getireceğine ve hoş sürprizler hazırlayacağına alamet eder.

Rüyada ağıza parfüm sıkmak hayali kurulan bir şeye el birliği ile ulaşılacağına, aldığı sorumlulukların fazla geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada çok parfüm sıkmak mutsuz ve huzursuz günler geçirileceğine, üzücü bir tartışmaya girileceğine ve bu tartışma sonucunda çok sevilen biri ile yolların ayrılacağına, çekilen çilelerin sona ereceğine, parasal ve ruhsal olarak çok iyi olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada kendine parfüm sıkmak kafasının karışacağına ve bir türlü sağlıklı bir karar veremeyeceğine, dertlerinin azalmasına sebep olacak olayların meydana geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada başkasına parfüm sıkmak zenginliğin kapılarının açılacağına, zor günlerin sona ereceğine, özür dilemek yerine durumu daha da vahim hale getireceğine yorulur.

Rüyada eve parfüm sıkmak gün geçtikçe hayat içerisinde çok daha zor durumlar ile karşılaşacağına ve eline geçen bir miktar para ile de çok zor bir şekilde geçinebileceğine, zor ve karamsar günler geçireceğine ve ruhsal olarak yıpranacağına rivayet eder.

Rüyada üzerine parfüm sıkmak sıkıntılarının çok yakın bir zaman içinde büyük bir sabırla son bulacağına, rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments