Rüyada parfüm almaya gitmek

Rüyada parfüm almaya gitmek yapılan işlerdeki sorunların çok uzamadan ortadan kaldırılacağına, büyük ve başarılı kişiler ile tanışılacağına, kısa süre içinde karşılaşacağı sorunları kolay bir şekilde aşacağına, çok kazançlı ve güzel işlere gireceğine, her işinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, yapacağı her işin çok büyük ilgi toplayacağına, güzel ve aydınlık günlerin geleceğine, yakın bir kişi ile girilen yolda büyük bir borcun altına girileceğine, hayır getiremeyecek bazı kişilerle muhatap olunacağına, eline geçen bütün işleri kara geçireceğine, neredeyse görülmemiş büyük başarılara imza atacağına, kariyerinin yükseleceğine ve hayatında dönüm noktası olacak olayların yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada parfüm almaya gitmek gördüyseniz:

  • Öz güveninizi arttıracak ya da dış görünüşünüz konusunda iyi hissettirecek şeyler yapmalısınız.

Rüyada parfüm almaya gitmek bolluk getirecek bir döneme girileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına ve bu sayede çalışmalarını daha çok kişiye ulaştırabileceğine yorulmaktadır.

Rüyada su almaya gitmek bir sebeple çok zor günler geçireceğine, iş hayatında yaşadığı sıkıntıyı ister istemez ailesine de yansıtacağına, kötü kişilerin haneden uzak tutulacağına, sevinçli bir haber alınacağına, bu sayede çok büyük bir mutluluk yaşanacağına, eşler arasındaki tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada ev almaya gitmek ailesinden ciddi bir uyarı alacağına, karşılıklı olarak fikir birliğine varılacağına delalet eder.

Rüyada tatlı almaya gitmek içine girdiği bir toplulukta kendisini üzmeye çalışan bir kişi ile ağız dalaşına gireceğine, hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, rahat bir hayata başlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada köpek almaya gitmek ardından verilen kararın uygulamaya konulacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zaman içinde kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada gelin almaya gitmek işlerinin aksi yönde ilerlemeye başlayacağına, emeklerinin boşa gideceğine, rüya sahibinin hayatının kolaylaşacağına rivayet eder.

Rüyada halı almaya gitmek bir sebeple çok sıkıntı çekeceğine, rahatı kaçıracak bir dedikoduya konu olunacağına, hayatın pahalılaşmasına delalet eder.

Rüyada balık almaya gitmek huzur kaçıran olayların sona ereceğine, çok zarar edeceği bazı olaylar yaşayacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments