Rüyada pahalı eşya görmek

Rüyada pahalı eşya görmek kardeşlerin arasındaki tartışmaların sona ereceğine, kısa süreli de olsa rahat bir hayat yaşanacağına, ödemelerin kolaylıkla yapılacağına, korkulan bir durumla karşılaşılacağına, sorunlu bir kişi ile sürekli tartışılacağına, maddi sıkıntı içine düşüleceğine, hanesine bir güneş gibi doğacak bir müjde alacağına ve sürprizlerin arka arkaya geleceğine, rahatının, keyfinin, sağlığının ve ağız tadının da hep yerinde olacağına, yüzünü güldüreceğine, aile bireyleri ile güzel günler geçirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada pahalı eşya gördüyseniz:

  • Maddi durumunuzu daha fazla ciddiye almanız gerekiyor.

Rüyada pahalı eşya görmek çok sevilen bir kişi ile ayrı düşüleceğine, çıkılacak olan bir yoldan yenilmiş olarak dönüleceğine, hane içinde kavgalara ve tartışmalara tanık olunacağına, iş hayatında ya da sosyal hayatında sıkıntı yaratacak durumlara düşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada pahalı kolye görmek maddi açıdan çok kazanç getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir döneme girileceğine, çok günah işleyeceğine, önündeki yaşamında maddi ve manevi yönden huzursuz ve rahatsız olacağına inanılır.

Rüyada pahalı ayakkabı görmek çok daha farklı bir yaşam sürüleceğine, harcadığının yerine hep daha fazlasının geleceğine işaret eder.

Rüyada pahalı araba sürmek rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine, işinde tek adam (kadın) durumuna geleceğine, makam edineceğine, toplumda önde gelen sayılı insanlardan olacağına, güzelliğin kısacası yaşamın tadını çıkaracağına delalet eder.

Rüyada pahalı telefon görmek hayatın şimdiye kadar bilmediği, görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına, iyiliğe kavuşacağına, yaşama isteğinin artacağına, keyfinin ve ağız tadının da yerine geleceğine, sıkıntılı olarak başlayan çalışmaların yakın zaman içinde düzeleceğine rivayet eder.

Rüyada pahalı saat almak dini açıdan da inancına uygun hareket edip, ahiret hayatına da hazırlık yapacağına, endişe duyulacak bazı olaylar yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada pahalı hediye almak iyi geçiminin de bozulacağına, eve huzurun ve bereketin geleceğine, zararların sevilen kişilerden alınacak yardım ve destek ile telafi edileceğine, duaların kabul olacağına delalettir.

Rüyada pahalı ekmek görmek ailesi içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşayacağına, hayatı boyunca geçim derdi nedir bilmeyeceğine, evinde maddi konular nedeni ile sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına delalet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Güney

Rüyada bakala gidip eşya alıp sonra pahalı diye almayıp baska bir bakkaldan eşya almak