Rüyada paçası yanmak

Rüyada paçası yanmak kişinin bir süredir etrafındaki ikiyüzlülüklere ve yalanlara karşı tahammül edemediğine ve özel yaşamındaki kişilerle olan bağlarının zayıflamasından dolayı acı çekeceğine, başarılı bir kariyere ve çok kazançlı bir işe sahip olunacağına, kısmetsizliğin ve şanssızlığın geride kalacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük bir işe gireceğine, bu iş sayesinde insanların hayran kalacağı bazı çalışmalara imza atacağına, rüya sahibinin hayattan ve sevdiklerinden yana yüzünün güleceğine, söylediği bir sözden ötürü pişmanlık duyacağına, sahip olduklarını bir bir kaybedeceğine, üzüntünden sağlığından olacağına, iş hayatında yaşadığı sorunlar işin destek istediği bir kişinin, yardımcı olmayacağına ve sorunların üstüste geleceğine rivayet eder.

Rüyada paçası yanmak gördüyseniz:

  • Tartışmalara girmemek veya tartışmaların büyümesine neden olmamak için gayret göstermeniz gerekebilir.

Rüyada paçası yanmak sıkıntı çektiği bir dönemde eline geçen fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve çok doğu bir kişi olacağına, sevilen kişilerin iş fikirlerinin gerçekleştirileceğine delalettir.

Rüyada pantolon paçası katlamak hiç istemediği halde birçok zorlukla karşılaşacağına, onlardan her zaman saygı ve sevgi göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada kısa pantolon paçası görmek sıkıntı yaratan ve zor durumlara düşmeye sebep olan insanların uzaklaştırılacağına, konuşkan ve samimi biri ile evlilik yolunda hareket edileceğine delalettir.

Rüyada pantolon paçası kısaltmak hayallerinin söneceğine, tabiri caizse can bulacağına, şansının döneceğine delalet etmektedir.

Rüyada koyun paçası görmek ticaretin önünün açılacağına, bazı çalışmaların büyük kazanç sağlayacağına alamet etmektedir.

Rüyada pantolon paçası kıvırmak müjdeli haberler alınacağına, zahmetli bir işin sona ereceğine, çok sağlıklı ve zinde bir insan olarak çok uzun bir ömür yaşayacağına delalettir.

Rüyada pantolon paçası temizlemek isteklerini ve arzularını kolayca elde edeceğine, dedikoduya işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments