Rüyada otobüse el sallamak

Rüyada otobüse el sallamak işlerinin sarpa saracağına, dost ya da akrabalardan birinin vereceği destek sayesinde çözüleceğine, iş ile ilgili beklenilen olumlu haberlerin beklenilen yerden güzel, sevindirici ve olumlu bir şekilde geleceğine, kısa bir zaman için alınmış olan borcun ödenemeyeceğine, hastalanacağına ya da talihsiz olaylar yaşayacağına fakat gerçekleri ailesi üzülmesin diye başta ailesi olmak üzere sonrada akrabalarından ve komşularından gizleyeceğine, bir sebeple eldeki bir işte zarara düşüleceğine, bütün sorunlarından ve sıkıntılarından çok büyük çaba göstererek kurtulacağına, uzun süre boyunca görülmemiş olan bir kişi ile hasret giderileceğine ve ferahlığa çıkılacağına delalet etmektedir.

Rüyada otobüse el sallamak gördüyseniz:

  • Bir taşınma da gerçekleşebilir.

Rüyada otobüse tutunmak çok büyük ve başarılı işler ortaya konulacağına ve büyük iş sahipleri arasına girileceğine, zaman zaman bu işyerinde verilen hizmetle ilgili olarak seminerlere gidileceğine alamet eder.

Rüyada otobüse kaçırmak yani insanlar ile vakit geçirerek kendisini deşarj edeceğine, insan sevindirmekten ve iyilik yapmaktan vazgeçmeyeceğine işarettir.

Rüyada otobüse el sallamak çok büyük kazanç elde edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kendi çabası ile kurtulup çok mutlu olacağına, aile bireyleri ilgili olarak sevinçli bir haber alınacağına işaret eder.

Rüyada mavi otobüse binmek sıkıntılı durumlar geçireceğine, büyük aksilikler yaşayacağına, rahata ve huzura kavuşacağına, hayatının kolaylaşacağına ve yüzünün güleceğine yorulmaktadır.

Rüyada siyah otobüse binmek sermayenin harcandığına değeceğine, bol kazançlı bir işe girileceğine, alınmış olan borçların kolayca ödeneceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine, kötü niyetli kişilerin aile bireylerinden uzaklaştırılacağına delalettir.

Rüyada otobüse yetişmeye çalışmak eğitim hayatında başarı kazanmaya ve ferahlığa çıkmaya, sıkıntıları atlatmak için türü yollar deneyeceğine yorulur.

Rüyada otobüse binmek inmek kazanç beklediği işte hayırlısıyla ilerleyeceğine, çalışmalarının karşılıksız kalmayacağına tabir olunur.

Rüyada anneyle otobüse binmek farklı şeyler deneyeceğine, ömür boyu yaşayacağı bir pişmanlığa ve arzu ettiği mutluluğa kavuşamayacağına işaret etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments