Rüyada orucunu bozmak

Rüyada orucunu bozmak hayatının en kötü anlarında bile mutlu olacağına, sorunların hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına ve sevdiği kişiler ile kâh eğlenerek kâh oynayarak işlerini gerçekleştireceğine, çok zor dönemlerin geçirileceğine, diğer taraftan iş hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşanacağına, çoğalan kısmetlerle birlikte kişinin ismini herkese duyuracağı projelerde yer alacağına, çok büyük sevgi seline maruz kalınacağına ve ne zaman yardıma ihtiyacı olursa herkesin bir şekilde yardım edeceğine, günden güne kazancının artacağına, yaşadığı huzursuzlukların son bulacağına, güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine ve tüm bu güzel gelişmeler sayesinde de deyim yerindeyse ağzının kulaklarına varacağına, hayal edilen herşeyin yakın bir zaman içerisinde gerçekleştireceğine işaret etmektedir.

Rüyada orucunu bozmak gördüyseniz:

  • Hızlandırılması ya da girişimde bulunulması gereken konular varsa, siz harekete geçmelisiniz.

Rüyada orucunu bozmak endişe duyulan bir hastalığın aile bireylerinden birinde baş göstereceğine, hiç beklemediği kişilerden ihanet göreceğine inanılır.

Rüyada yanlışlıkla orucunu bozmak aile bireyleri ile uyumunun süreceğine, kaçırılan bir fırsatın farklı bir teklif olarak tekrar yakalanacağına işaret etmektedir.

Rüyada orucunu bilerek bozmak sosyal hayat içinde çok sevilen bir kişi olunacağına, kazanılacak başarılar sayesinde üst yönetimin dikkatinin çekileceğine, geçim sıkıntısına ve darlığa düşeceği işlere umut bağlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada unutarak orucunu bozduğunu görmek dost sandığı kişilerin ortalıktan kaybolacağına, kişinin kendini kimsesiz ve çaresiz hissedeceğine, sorunlarından, sıkıntılarından, mutsuzluklarından, huzursuzluklarından kurtulacağına, maddi zararını karşılayacağına, yüksek mertebeye geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada unutarak orucunu bozmak hem de para kaybettireceğine, üzüleceğine, maddi zarara gireceğine, kendisine yatırım getirecek işlerden istediği sonucu alamayacağına delalet eder.

Rüyada orucunu bilmeden bozmak hasret kaldığı kişilere kavuşacağına, kazancını arttırıp mal ve mülk sahibi olacağına yorulur.

Rüyada orucunu yanlışlıkla bozmak dualarının ve dileklerinin karşılık bulacağına bu sayede hayatının düzelmeye başlayacağına, aralarından su sızmayacağına, birinin başı sıkıştığında diğerinin yardıma koşacağına ve çok uzun yıllar bu dostluğun devam edeceğine delalettir.

Rüyada bilmeyerek orucunu bozmak kazancının bol olacağına, dertlerinin bir kalemde silinip gideceğine, hayır getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine delalet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments