Rüyada ölüyü musalla taşında görmek

Rüyada ölüyü musalla taşında görmek kısmetsizlik yaşadığı bir işe tekrar girerek bu sefer başarı kazanacağına, üstün başarılar alacağına bu sayede daha fazla gelir elde edeceğine, kendisini kötü durumlara sokmayacağına, kazancının artacağına ve hayatına keyif geleceğine, ele geçen parada artış olacağına, maddi açıdan zor bir döneme girileceğine, iş hayatında büyük bir kriz yaşanacağına, hayalperest bir kişi  olunması sebebiyle bu konuyla ilgili bir işe girileceğine, çok büyük başarılar elde edileceğine, aile bireyleri ilgili olarak sevinçli bir haber alınacağına, sıhhate ve saadete kavuşacağına, bolluk, bereket ve mutluluk elde edeceğine delalettir.

Rüyada ölüyü musalla taşında gördüyseniz:

  • Özgürleşme arzunuz artıyor.

Rüyada ölüyü musalla taşında görmek özellikle geleceği konusunda maddi yönden tutumlu şekilde hareket etmekle kendisini ve sevdiklerinin hayatını riske atmayacağına, kapanan kapıların açılacağına, sevinçli ve güzel günler yaşanacağına, sağlık sorunlarının şifa bulacağına, hayırlı ve güzel bir döneme girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kendini musalla taşında görmek ancak daha sonra doğru adımların atılması ve gereken kararların hızlı bir şekilde verilmesi ile çözüme kavuşulacağına, endişe duyulan konuların kısa zamanda çözüleceğine, bunun da işine dört elle sarılmasına vesile olacağına ve kişinin kariyerinin zirvesine yükseleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada musalla taşında cenaze görmek malının üstüne mal ekleyeceğine, dirsek çürüterek çalıştığı projelerinde istediği noktaya geleceğine, meslek hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına delalet eder.

Rüyada musalla taşında kendini görmek aile hayatında çok iyi olaylar ile karşı karşıya kalacağına, mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, işlerinin artacağına, elinde bulunan imkânların bollaşacağına, çok güzel bir mevkiye geleceğine alamet eder.

Rüyada musalla taşında yattığını görmek hırsla ve büyük bir inançla ilerleyeceğine, isyan etmesine, ağlamasına ya da dövünmesine neden olacak büyük ve çözümsüz problemler yaşamayacağına, bilakis yakın zamanda tanışacağı kişilerden hayır göreceğine tabir olunur.

Rüyada birini musalla taşında görmek onların kimseye muhtaç edilmeyeceğine ve bol hayır duaları alınacağına, çok iyi ve hayırlı evlatlara sahip olacağına inanılır.

Rüyada mezar taşında oturmak içine düştüğü zor durumu kendi imkânları ile düzeltmeye çalışacağına, hayırlı kazanç kapılarının ardına kadar açılacağına işaret eder.

Rüyada mezar taşında arapça yazı görmek etraftaki kişilerin ve iş konusunda tecrübe sahibi olanların sözlerine kulak tıkanacağına, gözleri kapatıp yapılan işe devam edileceği ve ancak tüm çabalara, direnmeye ve gösterilen sabra rağmen işin gittikçe kötüleşip iflasla sona ereceğine, geleceğinin de çok parlak olacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments