Rüyada ölüye tatlı yedirmek

Rüyada ölüye tatlı yedirmek zenginliğinin, huzurunun ve başarılarının da kalıcı olacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını kafasından silip atacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda eş, dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına ve bir işten dolayı kötü insanlar ile muhatap olmak zorunda kalacağına, kavgaların büyüyeceğine, ekonomik olarak sıkıntı çekmeyeceğine, şansının açılacağına ve özellikle de kısmetinden yana yüzünün güleceğine, sevdiği bir kişiyi kaybedeceğine, kazançlı bir adım atılacağına, yapılan hataların kısa bir zaman içinde telafi edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölüye tatlı yedirmek gördüyseniz:

  • Maddiyatçı yapıda olarak tanıdığınız bir insanın beklenmedik cömertlikleri sizi şaşırtabilir.

Rüyada ölüye tatlı yedirmek cesaret gerektiren işlere gireceğine, sıkıntılarından, hastalıklarından, dertlerinden, kötü düşüncelerinden, kendini mutsuz, huzursuz ve tedirgin eden her türlü duygusundan kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölüye tatli vermek iyi niyetlerinin karşılık göreceğine, yapılan işlerin büyük hayırlar getireceğine, rüyayı gören kişinin hanesine ve işine bolluk ve bereketin hâkim olacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölüye yedirmek daha önce düştüğü yanlışlara yeniden düşmeyeceğine, dualarını, tövbelerini ve dileklerini kabul edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölüye tükürmek hasta ise bakacağına veya refakat edeceğine, çok büyük paralar kazanılacağına, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine delalettir.

Rüyada ölüye el öptürmek sıkıntılarını ve sorunlarını bu şekilde ortadan kaldıracağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve büyük atılımlar gerçekleştireceğine, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bazı çalışmalar gerçekleştireceğine işaret eder.

Rüyada ölüye et yedirmek çocuklarından yana istediği saygıyı, sevgiyi ve hürmeti göreceğine, heveslendiği işlerde muvaffak olacağına, böylece imkânsız denilen kavramı da kafasında yıkmış olacağına rivayet eder.

Rüyada ölüye yaslanmak hayatında olumlu değişiklikler olacağına, imkân sahibi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölüye çağırmak talihe kızmak yerine her zaman ne yapabileceğine, aile hayatı içinde çok büyük tartışmalar ve sorunlar yaşayacağına yorulur.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments