Rüyada ölüye ayakkabı almak

Rüyada ölüye ayakkabı almak elinden geliyorsa ona borç vereceğine ve daha fazlasını yapmak için de yollar arayacağına, hayattan beklediklerini de er ya da geç elde edeceğine, sevilen kişilere bazı sürprizler yapılacağına, işlerini daha iyi duruma getirmek için bu kişilerden destek isteyeceğine, alacağı desteği kısa bir zaman içinde çok sorun yaşadığı bir problemi çözeceğine, yardıma muhtaç insanlara büyük yardımlarda bulunacağına, eline geçen kazançları çok hayırlı ve güzel işler için harcayacağına, uzun süreden beri ödenemeyen borçlarını ödeyeceğine, kötü kişilerin şerrine denk geleceğine, kem gözlü insanların da nazarına uğrayacağına, yeni mekânlara gireceğine ve yeni işlere atılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölüye ayakkabı almak gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin gereksiz müdahalelerinden kaçınmak için tam olarak hazır olana kadar beklemelisiniz.

Rüyada ölüye ayakkabı almak yapılan işte çok zarar edileceğine, kazancın ve malın günden güne daha da artacağına, işlerin kısa sürede yoluna gireceğine alamet eder.

Rüyada ölüye ayakkabı giydirmek yeniden yaşam isteğine kavuşacağına, yüzünün güleceğine, karlı bir iş ortaklığı yapacağına ve bu işin bütün bir hayatını ve geleceğini olumlu yönde etkileyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölüye ayakkabı vermek iş hayatında çok iyi kazanç ve başarı sağlayacak işlere girileceğine, sorunların sıkıntıların yakın bir arkadaştan alınacak yardım ile son bulacağına, hayat içindeki hedeflerini gerçekleştireceğine inanılır.

Rüyada ölüye dokunmak eline geçen parayı yapacağı bir hata yüzünden girdiği bir işte batıracağına, beklemediği kadar büyük zararlar edeceğine, maddi zorluklara rağmen yine de hak yolundan ayrılmadan, şükrederek yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada ölüye sevinmek kısmetinin açılacağına, dürüst ve iyiliksever biri olarak yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölüye su içirmek iyi bir kariyer edineceğine, ekmeğe ve kazanca ulaşacağına, hayatının daha kolay ve güzel hale geleceğine delalet eder.

Rüyada ölüye gülmek aile bireyleri ile birlikte yapılacak bir işten alınterinin fazlasıyla karşılığını bulacağına, saygınlığını yitireceğine ve insanlar tarafından ayıplanacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölüye basmak çok hayırlı ve kazançlı çalışmalar yapacağına, rahatının, keyfinin ve konforunun yerinde olacak bir hayat süreceğine, herkesin kendi yaşadığı hayata özeneceğine ve onu konuşacağına alamet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments