Rüyada ölünün yüzünü mor görmek

Rüyada ölünün yüzünü mor görmek şükredeceğine, buna karşılık iyilik ve güzellik göreceğine, allah’ın lütuflarından bolca nasipleneceğine, hastalıkla, musibetle, kötülükle ve zorlukla da karşılaşmayacağına, kırgınların ve küskünlerin barışacağına, şanssızlığın yakın zaman içinde şansa dönüşeceğine, aile hayatında yaşanan üzüntülerin ve tartışmaların son bulacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, vatana, millete ve aileye hayırlı bir evlat olunacağına, şifa göreceğine, kendisini yenilgiye uğratmak isteyen kişi ya da kişileri yenilgiye uğratacağına, her şeyin etiketinin iki katına çıkıp, insanların alım gücünün azalacağına inanılır.

Rüyada ölünün yüzünü mor gördüyseniz:

  • Seçme şansınız yoksa, diğer alternatifler oluşana kadar beklemeniz gerekebilir.

Rüyada ölünün yüzünü mor görmek neşesini, huzurunu ve mutluluğunu kaybedeceğine, işlerinin karışacağına, başarıya giden yollarına engeller çıkacağına ve tüm planlarının alt üst olması nedeniyle mesleğinde gözden düşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada eşinin yüzünü mor görmek beklenen gelişmelerin olumlu şekilde sonlanacağına, bir sebeple aile bireyleri arasında hiç istemediği durumların meydana geleceğine yorulur.

Rüyada ölünün yüzünü görmek kazandığı parayı kendisine bir yuva kurmak için harcayacağına, kötü kimselerle bir olup, ekmeğine ve adına leke sürecek işler yapacağına ve bu işlerden kazanç elde edeceğine inanılır.

Rüyada ölünün yüzünü yeşil görmek kötü kişilerin ve paragözlü insanların hayattan uzaklaştırılacağına, mesleki ve ticari olarak kazancının artacağına tabir olunur.

Rüyada annenin yüzünü mor görmek düşmanlardan ve rakiplerden kurtulmanın yollarının bulunacağına, yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına, hastalıklara şifa bulunacağına, yaşanan sıkıntılardan, zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına ve dertlerinin bitmesiyle kuş gibi hafifleyeceğine, bir sebeple rüyayı gören kişinin çok sinirleneceğine yorulmaktadır.

Rüyada ölünün yüzünü okşamak sıkıntıların ve sorunların geride kalacağına, sıkıntılı durumların üstesinden gelineceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölünün yüzünü yıkamak rızkının çoğalacağına, problemlerinin çözüleceğine, uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kısa zamanda ulaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölünün yüzünü güzel görmek onunla ne kadar dost olmaya çalışsa da, aynı karşılığı alamayacağına ve artık bu durumu zorlamaktan vazgeçeceğine, beden ve ruh sağlığının yerinde olacağına, zinde kalacağına, ağız tadını, neşesini, mutluluğunu kaybetmeyeceğine delalet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments