Rüyada ölünün yanında beklemek

Rüyada ölünün yanında beklemek bir sebeple aile hayatında çeşitli tartışmalar ve kavgalar yaşanacağına, büyük umutlar ile girdiği bir işte ister istemez zarar edeceğine, çok ağır ve zor işleri daha kolay ve kısa zaman içinde yapacağına, başının belaya girmeyeceğine, başarılarının ve mutluluğunun da daim olacağına, düşülmüş olan zor bir durumdan çok rahat bir şekilde çıkılacağına ve istendiği gibi hareket ederek çok büyük kazanç elde edileceğine, çok sevileceğine, düşündüğü bir işte çok geç davrandığı için pişman olacağına, işlerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölünün yanında beklemek gördüyseniz:

  • Bir yeteneğinizi veya hobinizi karlı bir yola sokabilirsiniz.

Rüyada ölünün yanında uyumak bir hastalığa maruz kalacağına, mutlu olması için pek çok nedene kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada ölünün yanında beklemek neşeli zamanların yaşanacağına, sorunlar ve sıkıntılar ile baş etmekten ötürü çok büyük manevi sorunlar ile karşılaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölünün yanında yatmak gözünün yükseklerde değil sadece mutlulukta ve huzurda olacağına, dost olduğu düşünülen bir kişiden ihanet görüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada ölünün yanında köpek görmek kısa bir süre sonra toparlanacağı düşünülürken daha da kötüleşmeye başlayacağına, kazancın arttırılması konusunda büyük adımlar atılacağına yorulur.

Rüyada ölünün yanında ağlamak aşırı bencil davranarak sevdiklerini üzeceğine, sevdiğine kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada ölünün yanında yattığını görmek söylenen bir sürü söze rağmen doğru bildiği şeye körü körüne inanacağına ve bu yüzden çok iyi gidebilecek bir işi zarara sürükleyeceğine, bir sebeple bir dönem üzüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölünün yanında namaz kılmak ahiret hayatını hiçbir zaman unutmayacağına, kardeşlerin ortak bir işe girileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölünün yanında oturmak özlemelerin son bulacağına, yokluğun biteceğine, herkesin hayranlık duyacağı bir düğünle dünya evine girileceğine delalet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments