Rüyada ölünün kokusunu duymak

Rüyada ölünün kokusunu duymak kısmetinin ve bahtının kapanacağına, büyük tartışmalar ve sorunlar yaşayıp aile bireyleri ile tartışma noktasına geleceğine, kurulacak bir ortaklık sayesinde büyük başarılara imza atılacağına ve hayırlı bir kısmetle tanışıp dünyaevine girileceğine, ailesi ve sevdikleri ile büyük bir uyum içinde olacağına, kazancının artacağına, rızkının çoğalacağına, problemlerinin çözüleceğine, atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar kazanılacağına, her şeye değecek kadar yüce, kutsal ve güzel duygular yaşayacağına, birlikte daha iyi işlere imza atacaklarına ve işlerinin rakiplerini kıskandıracak kadar iyi bir şekilde ilerleyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölünün kokusunu duymak gördüyseniz:

  • Geçmişte yaptıklarınızın rehberliği size yardım edebilir.

Rüyada ölünün kokusunu duymak düzenin alt üst olmasına ve rüya sahibinin zarar edeceğine, sevinçli ve güzel haberler alacağına delalettir.

Rüyada cennet kokusunu almak övgülerle ve başarılarla dolu bir yaşam sürüleceğine, kişinin doğru yoldan ve hak olandan ayrılmasına delalet eder.

Rüyada sevgilinin kokusunu almak yakın bir zamanda evlat sahibi olacağına, hem kendisini hem aile bireylerini mutlu edecek bir karar vereceğine, çirkin amellere yorulur.

Rüyada sevdiğinin kokusunu almak yapacağı bu büyük hatadan dönmek yerine inatçı bir tutumla devam ederek gelecekte büyük mutsuzluklara neden olacak adımlar atacağına, daha çok iş yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada kabenin kokusunu duymak bozulan bir arkadaşlığın tekrar kurulacağına, işlerinin çoğalacağına, hayatının da daha kolay, zevkli ve eğlenceli bir hale geleceğine alamet eder.

Rüyada gül kokusunu hissetmek büyük çalışmalar gerçekleştirerek hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, uzun zamandan beri kendisini zorlayan borçlarını kapatacağına, daha yüksek bir noktaya geleceğine, işinde itibar edineceğine, ilerleyeceğine ve kalkınacağına rivayet eder.

Rüyada eski sevgilinin kokusunu duymak çok endişeli ve çok üzüntülü durumlardan kurtulmak ve iş hayatından feraha çıkmak için çok büyük çabalar göstereceğine, korkuların ve kaygıların yakın zamanda ortadan kalkacağına alamet eder.

Rüyada birinin kokusunu almak yalan söylemeyeceğine, çevresindeki kişilerden çok takdir göreceğine, her zaman el üstünde tutulacağına delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments