Rüyada ölünün kıpırdadığını görmek

Rüyada ölünün kıpırdadığını görmek sağlıklı, neşeli ve mutlu bir kişi olunacağına, kendisini çok büyük bir ferahlığa taşıyacak bir proje gerçekleştireceğine, eş, dost ya da akrabalarından gelecek olan yardımların herhangi bir şekilde fayda sağlamayacağına, bütün sorunların tek tek yakın bir zamanda çözüleceğine, başarı ve zafer elde edecek taraf olacağına, her geçen gün daha güzel zamanlar geçireceğine, ruhunun tüm kötülüklerinden arınacağına, bedeninin şifa bulacağına, moralinin düzeleceğine, dünyanın güzelliklerinin farkına varacağına alamet eder.

Rüyada ölünün kıpırdadığını gördüyseniz:

  • Sürekli bir ilişki içindeyseniz ya da evliyseniz, bazı kavga veya kıskançlıklar hayatınızı bozabilir.

Rüyada ölünün kıpırdadığını görmek gözünü bürüyecek olan dünya malı nedeni ile yanlış yollara gireceğine ve allah katında bir günahkâr sayılacağına, dualarının ve dileklerinin karşılık bulacağına bu sayede hayatının düzelmeye başlayacağına işarettir.

Rüyada karnında bebeğin kıpırdadığını görmek çektiği zahmetin ve zorluğun biteceğine, sorunların ve sıkıntıların baş göstereceğine delalet etmektedir.

Rüyada karnındaki bebeğin kıpırdadığını görmek eline geçecek muhteşem fırsatları iyi kullanamayacağına ve bir daha da bu fırsatları hayatı boyunca elde edemeyeceğine, ondan hem fikir ve tecrübe anlamında hem de sahip olduğu maddi imkânlar anlamında faydalanacağına ve hayır göreceğine işaret eder.

Rüyada ölünün kanını görmek bilgi ve becerileri ile yanında çalışan kimselere ışık tutacağına, onlara sanat öğreteceğine, evli ve çocuk sahibi kimselerin aile üyeleri tarafından el üstünde tutulduğuna, günlük yaşamında her türlü aktivite ile meşgul olacağına, kendisine hayat neşesi veren insanlarla daha sık görüşeceğine yorulur.

Rüyada ölünün çamaşır yıkamak çevresindeki kişilerin de mutlu olmaları için çaba göstereceğine ve özellikle hatalara karşı çok fazla müsamahalı davranmayacağına, bir sebeple yapılacak işlerde çok uğraş verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına rivayet eder.

Rüyada ölünün boynuna sarılmak maddi olarak çok iyi kazanç sağlayacağı bir işe gireceğine, eline geçen fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine alamet eder.

Rüyada ölünün pişirdiğini yemek aile bireylerinin de çok sevineceğine, işlerinin büyüyeceğine inanılır.

Rüyada ölünün elinden su içmek çektiği sıkıntıların son bulacağına, rahatının yerine geleceğine, güvensizliğini yeneceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments