Rüyada ölü yemeği yapmak

Rüyada ölü yemeği yapmak kişinin kimseye muhtaç olmayacağına, el açmayacağına, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine, bir sebeple ister istemez bazı kişilere yardım için başvuracağına, bu kişilerden alacağı olumsuz yanıt yüzünden işlerinin daha kötü bir hal alacağına, kendisini çok kötü hissedeceğine, her gelen yeni günün kendisi için çok daha hayırlı ve güzel olacağına, hayırlı ve makbul olacak zenginliğe sahip olacağına, içine düşeceği zorluklardan kendisini ancak yine onun kurtaracağına, eşler arasındaki mutluluğun katbekat artacağına, korkularından, huzursuzluğundan, kafa karışıklığından ve olumsuz düşüncelerinden sıyrılacağına, kendisini ailesine vereceğine, malından ve parasından olacağına, sermaye kaybı yaşayacağına bu nedenle ticaret ve meslek hayatındaki itibarını, gücünü ve iyi izlenimini de kaybedeceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölü yemeği yapmak gördüyseniz:

  • Kıskanç ya da sizi yanlış yönlendiren kişiler söz konusu olabilir.

Rüyada ölü yemeği yapmak çok büyük miktarda para kazanacağına ve bu sayede yapmak istediği her şeyi yapıp kendi düşüncelerine göre hayatına yön vereceğine, bir dahaki sefer böyle kişiler ile karşılaştığında daha dikkatli davranacağına rivayet eder.

Rüyada ölü yemeği yemek işlerinde şimdiye kadar görmediği bir sorunla karşılaşacağına, atılan her adımda daha büyük sıkıntılar çekileceğine yorulur.

Rüyada ölü yemeği görmek sıkıntılarını bir köşeye bırakarak daha doğru bir kişi olmak için çaba göstereceğine, gerek aile hayatında gerekse de iş hayatında bazı üzüntüler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada ölü yemeği hazırlamak maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, başarılı olunacak bir duruma gelineceğine ancak bazı sorunlar yaşadığı için manevi olacak boşluk yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölü yemeği vermek iftirayı atan kişinin ortaya çıkarılması ve iftiranın gerçek olmadığının ispatlanması konusunda elinden gelen herşeyi yaparak gerçekleri insanlara göstereceğine, itibar, makam ve söz sahibi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yemeği yiyememek aile büyüklerinden biri sayesinde başın belaya girmekten kurtulacağına, eldeki imkanlardan ötürü sürekli allah’a şükür edileceğine, yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok güzel günler göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada yemeği tükürmek çok mutlu olunacağına, sorunların ve umutsuzluğun geride kalacağına ve güzel günler geçirileceğine, elinde bulunan imkânların pek hayırlı olmayacağına işarettir.

Rüyada iftar yemeği hazırlamak anlaşmazlıkların ortadan kalkacağına, işlerinde önemli adımlar atacağına yorulmaktadır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments