Rüyada ölü pisliği görmek

Rüyada ölü pisliği görmek büyük başarılar kazanacağına ve etrafındaki insanlara ve akranlarına örnek olarak gösterileceğine, yanlış yönde kararlar verileceğine, dertlerin günden güne artacağına, işlerinin problemsiz şekilde ilerleyeceğine, mutluluğundan olacağına, rakipleriyle girdiği tartışmalardan büyük üzüntüyle çıkacağına, gönül bağı kurulmuş olan bir kişi ile evlilik yolunda bazı kararlar alınacağına, üzüntü ve sıkıntıların son bulacağına, sıkıntıların kısa bir zamanda biteceğine, yeni arkadaşlıklar kuracağına alamet etmektedir.

Rüyada ölü pisliği gördüyseniz:

  • Başkalarına güvenerek veya başka kurumların güvencesi altında bazı işlere kalkışmanız veya bağlayıcı sözler vermeniz halinde zor durumda kalabilirsiniz.

Rüyada ölü pisliği görmek yenileneceğine, yapılan hatalar yüzünden çok büyük üzüntü duyulacağına rivayet eder.

Rüyada at pisliği temizlemek düşmanlarını bile affedeceğine, iş hayatında parlak bir döneme girildiğine alamet eder.

Rüyada köpek pisliği toplamak rüya sahibinin rahat bir nefes alacağına, bundan sonra çok daha dikkatli olacağına ve sorun ortaya çıkmadan müdahale edeceğine, ağız tadından olacağına rivayet eder.

Rüyada koyun pisliği temizlemek gelişmelerin olacağına, bazen umutlarını yitireceğine, büyük bir üne sahip olunacağına inanılır.

Rüyada güvercin pisliği görmek maddi olarak iyi giden bir işin bir anda kesintiye uğrayacağına, sorunların artacağına, kardeşlerle yaşanacak bir tartışma yüzünden üzüntü duyulacağına, ruhsal olarak kötü bir duruma düşüleceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, başarılı bir insan olacağına delalettir.

Rüyada burun pisliği görmek kişinin güzel bir yaşama kavuşacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, başarılı çalışmalara imza atacağına delalet eder.

Rüyada yılan pisliği görmek hastalığını yenmeyi başaracağına, kavgaların ve tartışmaların ortadan kaldırılacağına işaret eder.

Rüyada hayvan pisliği taşımak çok büyük bir projenin getireceği kazancın başka projelerin gerçekleştirilmesi için kullanılacağına, gereksiz kıskançlık yapan bir sevgili ile aranın düzeltileceğine, harcanmış olan emeklerin başarı getireceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments