Rüyada ölü kadını görmek

Rüyada ölü kadını görmek ulvi kimse haline geleceğine, hikmet sahibi olacağına, her türlü eğlenceyi ve zevki tadacağına, her hayalini de gerçekleştireceğine, istediği hayatı yavaş yavaş inşa etmeye başlayacağına, emeklerinin karşılığını hak ettiği şekilde alacağına ve yaşamının kendi istediği gibi ilerleyeceğine, yapılan bir hatanın kendini bilmez bazı kişiler yüzünden kötü amaçlar için kullanılacağına, kariyerinde çok büyük atılım yapacağına, umutsuzluğa kapıldığı bir anda müjdeli haberler alarak moralinin eskisinden daha iyi olacağına, gönlünce bir hayat süreceğine yorulur.

Rüyada ölü kadını gördüyseniz:

  • Herşeyden önce gereksiz harcamalara meyillisiniz.

Rüyada ölü kadını görmek evliliklerde de sudan bahanelerle çıkacak tartışmalara ve kişinin sinirlerine hakim olmakta zorlanacağı bir süreç yaşayacağına, ev halkından birinin sağlık sorunu yüzünden uykusuz zamanlar geçirileceğine delalettir.

Rüyada ölü kadını hamile görmek huzurunu, mutluluğunu, ağız tadını ve keyfini yitireceğine, üzgün olacağına, çevre, iş ve mekan değiştireceğine tabir olunur.

Rüyada ölü kadını öpmek verilen emeklerin sonunda karşılığını vereceğine, sorunların atılan adımlar sayesinde çözüme kavuşacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalara imza atacağına alamet eder.

Rüyada ölü kadını canlı görmek sorunlarından kısa bir zaman içine kurtulacağına, kısa süre içinde hiç olmadığı kadar rahat edeceğine işaret eder.

Rüyada ölü kadını diri görmek lüks tüketime büyük bütçe ayırabileceğine, çok büyük mutluluklar yaşayacaklarına, rüya sahibinin, uzun bir zamandır yaşadığı can sıkıntısının ortadan kalkacağına, bu sayede gülüp eğleneceğine işaret eder.

Rüyada ölü bir kadını görmek söz ve yetki sahibi olacağına, aile bireyleri ile ilgili olarak bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına işarettir.

Rüyada ölü birini ölü olarak görmek saygınlığının artacağına ve aldığı zaferlerle dikkat çekeceğine, sorunlu bir ilişkiye başlanacağına delalet eder.

Rüyada ölü insanı ölü görmek sistemli şekilde başarıya koşacağına, huzur ve sessizlik içinde yaşayacağına, evine dışarından hiçbir zarar gelmeyeceğine işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments