Rüyada ölü insanın elini öpmek

Rüyada ölü insanın elini öpmek sevdiği kişilere bu dönem içinde çok büyük yardımlarda bulunacağına, çok güzel ve hayırlı başarılar kazanacağına, bu başarılar sayesinde çok daha iyi kazançlar elde edeceğine, ayıplanacağına ve kendisini çok kötü hissedeceğine, işlerdeki karın artacağına, rakiplerini hezimete uğratacağına ve çok sağlam bir makam geleceğine, mesleğinde ve ticaret yaptığı sektörde rakiplerini geride bırakacağına, sağlık durumunda meydana gelen sorunların tedavi edileceğine, çok büyük fırsatları kaçıracağına işaret etmektedir.

Rüyada ölü insanın elini öpmek gördüyseniz:

  • Kendi istediğiniz şekilde hareket etmelisiniz.

Rüyada ölü insanın elini öpmek ancak bu durumdan ötürü çok sıkıntı çekeceğine, sorunlu olaylarla karşılaşacağına, çok büyük bir çalışma yapılacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölü bir insanın elini öpmek yüksek diploma alacağına, yeteneklerini geliştirmenin yollarını bulacağına, ilerleyeceğine delalettir.

Rüyada yaşlı bir insanın elini öpmek kötü niyetli bir kişinin işleri bozmak için çıkartacağı dedikoduların bertaraf edileceğine, kendi bildiğini okuyacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş bir insanın elini öpmek çok büyük ve sorunlu olaylar yüzünden çok yıpranacağına, hastalanacağına, kötü haberler alacağına, başarısızlığa düşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevdiği insanın elini tuttuğunu görmek çok rahat bir hayat yaşayacağına, sıfırdan aldığı bir işi en tepeye çıkartacağına ve bu sayede iş hayatında çok büyük firmaların dikkatini çekeceğine, çok güzel bir şekilde süren aile hayatında bazı büyük sorunların yaşanacağına, ortaklık kurulan bir kişiden ihanet görüleceğine işaret eder.

Rüyada ölü insanın dirildiğini görmek iyi geçim halindeki kişilerle arasının açılacağına, yardım almadan sorunlardan kurtulmaya ve maddi olanakları daha iyi hale getirmeye akıllıca davranarak geleceğe yönelik pek çok önlem alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölü insanın yaşadığını görmek yolundan geri çevirmeyeceğine ve kendisine geri adım attıramayacağına, hayatına aydınlık ve güzel günlerin geleceğine delalettir.

Rüyada ölü insanın öldüğünü görmek kendisini üzen kişiler ile arasının açılacağına ve ters gitmekte olan her şeyin normale döneceğine, maneviyatının çökeceğine işarettir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments