Rüyada ölü ceseti görmek

Rüyada ölü ceseti görmek rahatının yerine geleceğine, mal ve mülkün telafi edileceğine, ister istemez başının belaya gireceğine, çok büyük sorunlar yaşayacağına, hastalıklarının düzeleceğine, yaşadığı sağlık sorununun tedavi edileceğine, bekarsa güzel bir birlikteliğe başlanacağına, geçim derdinin biteceğine ve kişinin sağlığını geri kazanacağına, akılda kalan ne varsa hayata geçirileceğine inanılır.

Rüyada ölü ceseti gördüyseniz:

  • Eski tanıdıklarla iletişime geçmek veya eski fikirleri canlandırmak faydalı olabilir.

Rüyada ölü ceseti görmek hiç beklenmedik bir durumla yüzleşileceğine, hiçbir zaman yokluk içine düşmeyeceğine delalettir.

Rüyada kedi ceseti görmek maddi ve manevi olarak büyük bir zarara uğrayacağına, hayatının güzelliklerle dolacağına işaret etmektedir.

Rüyada bebek ceseti görmek aile hayatının gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, diğer kişilere yol gösterici olunacağına ve hayırlı bir işle ilgili destek verileceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölü kişiyi tekrar ölü görmek yavaş yavaş kendini toplamaya başlayacağına, olumlu gelişmelerle ve enerjisi yüksek kimselerle karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada ölü birini ölü görmek gerekirse başkaları ile ortaklık içine gireceğine, ancak daha sonra bu durumların düzeleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölü koklamak sevilen kişilerin yaptıkları her işe destek verileceğine, her daim yeni iş kollarına girmek için fırsat kollanacağına, rakiplerine çok büyük üstünlük sağlayacağına yorulur.

Rüyada ölü ağlamak atılan adımların daha sağlam ve daha özgüvenli atılmasını sağlayacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine delalet eder.

Rüyada ölü dövmek sevdiğinizin, güzel sözlerle sizi hoş tutacağına, kısa süre içinde çok büyük maddi kazanç elde edileceğine delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments