Rüyada ölü birinin saçını kesmek

Rüyada ölü birinin saçını kesmek işlerin kötüye gitmeye başlayacağına, sorunlarından, sıkıntılarından, kararsızlığından, karamsarlığından ve umutsuzluğundan da kurtulacağına, edilen duaların karşılığını bulacağına, dedikoducu ve kötü kalpli bir kişinin yardıma engel olmaya çalışacağına, parasal veruhsal olarak kötü bir döneme girileceğine, yalan söyleyen bir kişinin aile ilişkilerine büyük zarar verecek bir yalanının ortaya çıkacağına, aile kurma yolunda bazı girişimlerde bulunulacak ve zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, yaşadığı zorluğun biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölü birinin saçını kesmek gördüyseniz:

  • Çevrenizdeki birisinin beklenmedik tavırları ya da hareketleri nedeniyle zorlanabilirsiniz.

Rüyada ölü birinin saçını kesmek kendisi için çok hayırlı bir işe girdiği bir dönemde büyük zarar edeceğine ve yakın zaman içinde bazı tartışmalar yaşanacağına, yapılan bir hatanın düzeltileceğine, sıcakkanlı bir kişi olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölü birinin saçını taramak bir sebeple kendisine yeni bir yol çizmek zorunda kalacağına, mutluluktan havalara uçulacağına yorulur.

Rüyada ölü birinin saçını görmek maddi açıdan güçsüz bir döneme girileceğine, deyim yerindeyse hevesin kursakta kalacağına, uzun bir süre zorluk çekileceğine delalet etmektedir.

Rüyada birinin saçını kestirmek bir sebeple çok sıkıntılı bir döneme gireceğine, kendisini kaybedeceği ve çok zor bir şekilde toparlanacağı bazı olaylar yaşayacağına, hiç hesapta olmayan bir seyahate yorulur.

Rüyada birinin saçını okşamak kişinin içinin daralacağına, çok rahat edilecek bir döneme girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada bırının saçını yolmak yüreğindeki sıkıntılarından ve aşamadığı zorluklardan kurtulacağına, geçim sıkıntısını da arkasında bırakacağına işaret etmektedir.

Rüyada birinin saçını yaptırdığını görmek kazancını doğru şekilde kullanacağına ve bu sayede ömrü boyunca geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, aile hayatının daha iyi bir hal alacağına, verilen sözlerin teker teker yerine getirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada ölen birinin saçını görmek yakın bir zaman içinde çok başarılı işlere imza atacağına, içinden çıkılmaz olaylar ile karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments