Rüyada ölü birini elini öpmek

Rüyada ölü birini elini öpmek çok büyük ve hayırlı çalışmalara girileceğine ve bu sayede sıkıntı ve sorunlarından kurtulacağına, yaşanan yokluğun biteceğine, sıkıntılardan ve sorunlardan başını kaldıramayacağına, iş hayatında çok büyük ihanetler göreceğine, yolunda çıkacak güçlüklerle daha iyi mücadele etmek için kendisini eğitip, donatacağına, başarısına engel olacak kimseleri de bertaraf edeceğine, ilim irfan öğreneceğine, sevdiği kişilerden birinin çok istediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine ve büyük bir mutluluk yaşatacağına, boş hayaller peşinde koşarken, ayağa gelen fırsatların kaçırılacağına delalet eder.

Rüyada ölü birini elini öpmek gördüyseniz:

  • Biraz rahatlamaya, kendinize zaman ayırmaya ihtiyacınız var.

Rüyada ölü birini elini öpmek çevresindeki herkese yardımcı olacağına, sıkıntılarına ve dertlerine çözüm arayacağına, çok kolay bir şekilde para elde edebilecek bir mevkiye geleceğine, makamının ve ününün artacağına rivayet eder.

Rüyada ölü birini elini tutmak böylelikle sosyal ilişkilerinin de güçleneceğine ve psikolojik olarak rahatlayacağına, rahata ereceğine ve maddi olarak da güç kazanacağına inanılır.

Rüyada ölü kadının elini öpmek dertlerinin çözülmesinde yol göstereceğine, çocuk sahibi olunacağına delalettir.

Rüyada ölü yakınının elini öpmek yakın bir zaman içinde tanışılacak bir kişi ile dünyaevine girileceğine, umutsuzluklarını geride bırakacağına tabir olunur.

Rüyada ölü kimsenin elini tutmak hayatının ve işlerinin alt üst olacağına, bekar biriyse evliliği düşünmeye başlayacağını, yuva özlemini dindirmek için arayışlara gireceğine inanılır.

Rüyada ölü birinin elini tutmak hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, problemlerle dolu ve maddi açıdan zarar getirecek bir çalışmanın içine girileceğine yorulur.

Rüyada ölü elini öpmek özellikle İslamiyet ve tasavvufla ilgilenerek kendisini üzen durumlara karşı bakış açısını değiştireceğine, bilgili, görgülü ve kültürlü olacağına delalet eder.

Rüyada birini elini öpmek yaptığı her işle yöneticilerinden takdir alacağına, pek çok felaketten yara bere almadan ve sağ salim bir şekilde kurtulacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments