Rüyada ölmüş birinin şişmanladığını görmek

Rüyada ölmüş birinin şişmanladığını görmek çok üzüntülü ve stresli günlerin yaşanacağına, geçim derdi çekmeyeceğine, huzurunun, keyfinin ve ağız tadının kaçacağına, bu durumu içine sindiremeyerek zor ve üzüntülü günler geçireceğine, bazı sıkıntılarından kurtulmasını sağlayacağına, alacağı birçok desteğe ve vereceği kararlara rağmen bir türlü kendisini toparlayamayacağına, insanlık ve kulluk vazifesini daha çok yerine getireceğine, dünya hayatından çok ahiret yaşamı için savaşacağına, uzun zamandan beri gizli kalmış bir sırrın açığa çıkacağına, geçmişte yaşanan acıların unutulacağı tabir olunur.

Rüyada ölmüş birinin şişmanladığını gördüyseniz:

  • Tahmin edilmesi zor hareketleri olan kişilerden uzak kalmak için evde bazı değişiklikler yapılması gerekebilir.

Rüyada ölmüş birinin şişmanladığını görmek sürekli nutuk atarak ortalığı karıştıran kardeşleri ya da dostları birbirine düşüren bir kişi ile sosyal hayattaki tüm bağların koparılacağına, yakın akrabalardan biri ile bir iş kurulacağına, bu sayede kazançlı adımlar atılacağına, kısa zaman içinde şirketin daha da büyüyeceğine yorulur.

Rüyada zayıf birinin şişmanladığını görmek hayallerin hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine, evlat sahibi olunacağına, işlerin her geçen gün farklı bir sorunla karşılaşacağına yorulur.

Rüyada birinin şişmanladığını görmek yaşadıklarının, gördüklerinin, duyduklarının, okuduklarının ve öğrendiklerinin kendisini bilge ve alim yapacağına, rahatsızlık veren olaylarla karşılaşılacağına, endişe verici olaylar yaşanacağına, mutsuz ve huzursuz günler geçirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada oğlunun şişmanladığını görmek saygınlığına da saygınlık katacağına, sevilen kişi ile çok hayırlı bir karar alınacağına delalettir.

Rüyada sevgilinin şişmanladığını görmek onları rahat ettireceğine, yakın bir zaman içinde hiç olmadığı kadar büyük sevinçler yaşayacağına ve gerçekleştireceği projeler ve ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada çok şişmanladığını görmek hayırsız kişilerle muhatap olmak zorunda kalınacağına, dileklerinin ve dualarının gerçekleşmesi ile birlikte yüzünün güleceğine delalet eder.

Rüyada arkadaşının şişmanladığını görmek deneyimleri ile yeni personellere yön vereceğine, kendisi ile birlikte birçok insan için ekmek kapısı olacak bir işe gireceğine ve mutlu ve huzurlu bir aile yaşantısına sahip olacağına, allah’ın lütuflarını bulacağına, bolluk ve bereket göreceğine alamet etmektedir.

Rüyada başkasının şişmanladığını görmek ertelenen bir tatile çıkılacağına, bu sayede yaşanan sorunlardan kısa süre içinde uzaklaşılacağına ve hem maddi hem manevi olarak rahata erileceğine, yakında kendisini çok iyi yerlere geleceğine ve sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments