Rüyada ölmüş birinin öptüğünü görmek

Rüyada ölmüş birinin öptüğünü görmek hatalı bir adım yüzünden iş yerinde ihtar alınacağına, makam edineceğine, rakiplerin kazanılan başarılar sayesinde üzüntüye uğratılacağına, her şeyin gönlünce olacağına, büyük bir kazanç elde edileceğine ve uzun zamandan beri hayali kurulan eve kavuşulacağına, her gün şükrü eda ederek yaşayacağına, başka bir ülke veya şehirde sunum ya da toplantı içinde bulunulacağına, insanlar ile ilişkilerde daha iyi bir konuma gelineceğine inanılır.

Rüyada ölmüş birinin öptüğünü gördüyseniz:

  • Kendinize yeni yollar yeni ufuklar açıyorsunuz.

Rüyada ölmüş birinin öptüğünü görmek fırsatların en iyi şekilde kullanılacağına, sorunların tez zamanda çözüm bulacağına, fırtınalı bir havanın sakinleşeceğine, sevinç ve sürura inanılır.

Rüyada ölmüş birinin elini öptüğünü görmek itibar kaybedeceğine ve dışlanmasına neden olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulup çok rahat, huzurlu ve mutlu bir hayata adım atacağına işarettir.

Rüyada birinin yanağından öptüğünü görmek kazanca ve ekmeğe kavuşacağına, çok sıkıntılı ve zor durumlara düşeceğine, bu kişiler yüzünden ailesi ile arasının açılacağına alamet etmektedir.

Rüyada birinin birini öptüğünü görmek allah’ın hayırlarından, lütuflarından ve iyiliklerinden nasiplenmeye, aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada birinin sarılıp öptüğünü görmek eşler arasında bir süredir devam eden tartışmaların tatlıya bağlanacağına, muhabbetlerinin çok daha tatlı dille devam edeceğine alamet eder.

Rüyada birinin kendini öptüğünü görmek deyim yerindeyse kabına sığmaz olacağına, talihsiz bir durumla karşı karşıya kalınacağına, uzun bir süre boyunca tartışmalar yaşanacağına, iş dünyasındaki yerin kaybedileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ölen birinin öptüğünü görmek sahip olduklarını bir bir kaybedeceğine, üzüntünden sağlığından olacağına, maddi ve manevi açıdan büyük atılımlar yapacağına, sorunlarının çözümü için aldığı destekleri yeni yatırımlar içinde kullanıp işini genişleteceğine yorulur.

Rüyada tanıdık birinin sizi öptüğünü görmek karşısına kendisini mutsuz edecek, hayal kırıklığına uğratacak ya da emeklerini boşa çıkaracak hiçbir önemli sorun çıkmayacağına, moral bulacağına, hafifleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments