Rüyada ölmüş birine bir şey yedirmek

Rüyada ölmüş birine bir şey yedirmek kendisini kötü bir duruma düşürebilecek bir kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına, yükseleceğine, atılım yapacağına, ayrıca geçim derdi nedir bilmeyeceğine, keyfe kavuşacağına, her geçen gün sorunların artacağına, aile hayatında ve iş hayatında çok büyük zorluklar yaşanacağına, kazancın büyük bir kısmının kaybedileceğine, iş hayatında çok zor zamanlar geçireceğine, kendisine kötülük yapan kişiyi daha dikkatli davranarak yenilgiye uğratacağına yorulur.

Rüyada ölmüş birine bir şey yedirmek gördüyseniz:

  • Uzun süredir ihmal ettiğiniz dostlarınızı aramanızda fayda var.

Rüyada ölmüş birine bir şey yedirmek elindeki para ile gireceği büyük bir işte çok kazanç elde edeceğine, alınacak olan başarılar sayesinde çok saygı duyulacağına, işlerin yoluna gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada birine bir şey satmak girdiği her işte çok başarılı olacağına, içine düştüğü karamsarlıktan kurtaracağına ve maddi olarak da büyük destek vereceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş kişiye bir şey vermek işleri yoluna sokacağına, kapalı olan kısmetinin açılacağına rivayet eder.

Rüyada ölmüş babasından bir şey almak üzüntülerin ve sıkıntıların yakında biteceğine, sıkıntılı zamanların geride kalacağına, elin yapılacak işlerle gitgide bollaşacağına, gayrimenkul sektörüne adım atılacağına, böylece maddi imkânların genişleyeceğine yorulur.

Rüyada ölmüş babasına bir şey vermek kişi bekarsa karşısına çıkan yeni bir kısmetle dünya evine gireceğine, el attığı bütün işlerde büyük başarılar kazanacağına yorulmaktadır.

Rüyada birine bir şey almak kötü durumlara düşürüleceğine, uğrayacağı çok büyük maddi ve manevi zararın yanısıra her zaman doğru ve güzel şeyler ile anılan adının lekeleneceğine ve aile hayatında çok büyük tartışmaların ve neredeyse ayrılıkların yaşanacağına, kişinin ailesinden beklediği manevi desteği alacağını ve para konusunda da aile büyüklerinin teklifleri sayesinde zor günleri çabucak atlatacağına alamet eder.

Rüyada birine bir şey söylemek maddi ve manevi olarak çok büyük problemler yaşanacak bir döneme girileceğine, hayatındaki olumlu davranışların çevresine de örnek olacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş babaya bir şey vermek huzur ve rahatlık sağlayacak bir ortam içinde bir yuva kurulacağına, stres ve sinirden uzak durulacağına, işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine, ancak önce kısa bir süre de olsa sıkıntı çekeceğine, daha sonra hayırlı işlere gireceğine, işlerinin çok iyi bir hal alacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments