Rüyada ölen kişiye hediye vermek

Rüyada ölen kişiye hediye vermek işlerin hiç olmadığı kadar iyi gideceğine, mutlulukların her geçen gün daha da artacağına, zor durumda kalan kişilere yardımcı olunacağına, dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine ve başarılarının sürekli artacağına, hastalıklarını yeneceğine, sorunlarını çözeceğine, rahata kavuşacağına, başka başka yerlere seyahat edeceğine, sorunların ve sıkıntıların çözüme kavuşacağına, bir daha da hayatı boyunca bu imkânı elde edemeyeceğine, zorlukların, sıkıntıların ve umutsuzluğun sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölen kişiye hediye vermek gördüyseniz:

  • Beklentileriniz ne kadar az olursa o kadar az hayal kırıklığı yaşarsınız.

Rüyada ölen kişiye hediye vermek uzun vadede kazancı iki katına çıkaracak bazı hamleler yapılacağına, sevdiği kişilerin yapacağı bazı hatalar yüzünden kalbinin kırılacağına, üzüleceğine işarettir.

Rüyada ölen kişiye sarılmak uzun süre boyunca kendisini işine adadığı için sorunlu bir hayat yaşayacağına, çevresindeki insanlardan biri ile hayırlı bir adım atacağına işaret eder.

Rüyada ölen kişiye ekmek vermek çok zor durumlardan bu sayede kurtulacağına, maddi olarak uğradığı zararı telafi edeceğine, özellikle küçük iş yerleri açma düşüncesinde olanlar için işlerin kısa sürede büyüme göstereceğine ve maddi beklentilerin fazlasıyla karşılanacağına tabir olunur.

Rüyada ölen kişiye yemek yedirmek dertlerinden ve sorunlarından kurtulacağına, aile hayatının gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, yaptığı işlerde kişinin iyi niyetinin suiistimal edileceğine rivayet eder.

Rüyada ölen kişiye mevlid okutmak hiç beklemediği bir anda çok ağır bir hastalıkla karşı karşıya kalacağına, kardeşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine yorulur.

Rüyada ölen bir kişiye sarılıp ağlamak içine düştüğü kötü durumlardan kısa zamanda kurtulacağına, sevdiği insanlar tarafından her zaman el üstünde tutulup akranlara kişilik olarak örnek gösterileceğine, ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölen kişiye bir şey vermek kişinin maaşının yetmemesi durumunda borç almaya başlayacağına, işlerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına delalet eder.

Rüyada ölen kişiye su içirmek emeklerinin heba olacağına, dualarının ve dileklerinin kabul olacağına, çalışmalarının hayal ettiği takdiri toplayacağına, işinin gücünün hal yoluna gireceğine işaret etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments