Rüyada olduğunu bilmek

Rüyada olduğunu bilmek hayatıyla ilgili kararlar almadan önce muhakkak ailesine danışacağına, sorunlu bir kişinin başa açtığı belanın tecrübeli bir kişiden alınacak yardımlar ve destek sayesinde haneden uzaklaştırılacağına, çevre, iş ve mekan değiştireceğine bunun kendisine çok iyi geleceğine, dileklerinin ve dualarının kabul olacağına, aradaki buzları eriteceğine ve barış sağlayacağına, ancak allah’ın izni ile bu durumlardan kurtulacağına, içinde bulundukları zor durumları birlikte çözeceklerine, gereken ne varsa herkesin elinden geldiği kadar destek olacağına, kederini, üzüntüsünü ve mutsuzluklarını unutacağına yorulur.

Rüyada olduğunu bilmek gördüyseniz:

  • İhtiyaçlarınızı ön planda tutun.

Rüyada hamile olduğunu bebeğin öldüğünü görmek büyük başarılara ve kazançlara kavuşacağına, huzurunun ve rahatının ömür boyu süreceğine inanılır.

Rüyada hamile olduğunu ve erkek olduğunu görmek çok olumlu ve güzel gelişmeler ile karşılaşacağına, sorunların tez zamanda çözüm bulacağına, fırtınalı bir havanın sakinleşeceğine inanılır.

Rüyada olduğunu bilmek karşısına kendisi için hayır, başarı ve huzur getirecek kişilerin çıkacağına, hayallerine kavuşup daha çok çalışma şevki ile dolacağına işaret eder.

Rüyada öldüğünü söylemek elinde kalan bazı şeylerden ötürü sorunlu bir durum yaşayacağına, işyerinde kendisini çekemeyen kişilere bir konuda galip geleceğine, kendisini üzen ve kederlendiren her ne varsa onlardan kurtulacağına inanılır.

Rüyada aç olduğunu söylemek bunun da hayatının lüks, zenginlik, rahatlık ve konfor içinde sürmesine vesile olacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde biteceğine, başarılar yaşanacak ve büyük atılımlar yapılacak bir işe girileceğine ve uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar rahatlık yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada öldüğünü sanmak keyfinin ve huzurunun kaçacağına, kimseyle küs olmadan, kırgınlıkları unutarak yola devam edileceğine ve kendi kararlarının arkasında durup, yolunda azimle ilerleyecek olan kişinin her zaman inandığı gibi yaşayacağına alamet eder.

Rüyada öldüğünü görmek bir türlü karar verilemeyen bir konuda fırsatların kaçırılacağına, çok iyi işler yapılacağına tabir olunur.

Rüyada zeki olduğunu görmek zorlukları ve sıkıntıları ortadan kaldıracağına, aile hayatında yaşanan mutluluğun yıllar boyunca devam edeceğine alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments